برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان: مگر عابدینی باید استعفای کی‌روش را اعلام کند؟

شنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۵، ساعت ۲۰:۴۳ — تسنیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم ملی در صورت استعفا باید دلایل قانع‌کننده خود را برای این تصمیم بگوید.

فریدون اصفهانیان در واکنش به استعفای کارلوس کی‌روش و تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فردا (یکشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد و این موضوع از قبل اعلام شده بود، اما دستورجلسه مشخص نیست و اگر استعفایی در کار باشد در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

وی با انتقاد از اینکه امیر عابدینی، سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال به‌صراحت استعفای کارلوس کی‌روش را مطرح کرده است، اظهار داشت: استعفای سرمربی تیم ملی را که آقای عابدینی نباید اعلام کند. اگر استعفایی وجود دارد باید به هیئت رئیسه بیاید، دلایل آن مشخص شود و رئیس فدراسیون، یک نفر از اعضای رسمی هیئت رئیسه یا سخنگوی هیئت رئیسه آن را اعلام کنند. الآن هیچ‌کدام از این افراد در خصوص استعفا چیزی نگفته‌اند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: اگر استعفایی مطرح شده باشد، یک نفر نمی‌تواند در این خصوص تصمیم بگیرد یا نظر بدهد. باید این موضوع به هیئت رئیسه بیاید، کی‌روش در هیئت رئیسه دلایل خود را اعلام کند و بگوید به چه‌دلیل این استعفا را داده است.

اصفهانیان تأکید کرد: هنوز چیزی از استعفای کی‌روش به دست ما نرسیده و هیچ خبر رسمی هم در این خصوص وجود ندارد. چون همه می‌گویند کی‌روش استعفا کرده است، اما این موضوع را چه‌کسی گفته است؟ آیا تاج یا کفاشیان در این خصوص اظهارنظر کرده‌اند یا از اعضای هیئت رئیسه کسی چیزی گفته است؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391