برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمی‌نسب: وقتش را ندارم که تمرکزم را روی سیگار کشیدن بازیکنان فوتبال بگذارم

یکشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۵، ساعت ۲۱:۲۰ — تسنیم

سرپرست تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: اکنون وقت آن نیست که تمرکزم را روی قلیان یا سیگار کشیدن بازیکنان فوتبال بگذارم..

مهدی هاشمی‌نسب درباره شرایط تیم فوتبال سیاه‌جامگان، اظهارات خداداد عزیزی، بحث قلیان کشیدن بازیکنان فوتبال و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* توانسته‌اید در این مدت بازیکن شاخصی جذب کنید؟

سخت در حال تمرین کردن هستیم و امیدواریم به خواسته‌های‌مان برسیم. قطعاً حرف خداداد عزیزی درست است که بازیکنان خوب به تیم‌های بالای جدول یا باشگاه‌هایی که به لحاظ مالی شرایط خوبی دارند، می‌روند. ما در حد توان‌مان می‌توانیم بازیکن بگیریم و تلاش بیشتری به خرج می‌دهیم تا نقاط ضعف‌ و کاستی‌ها را بپوشانیم.

* با بازیکنانی که اکنون در اختیار دارید، می‌توانید سیاه‌جامگان را در لیگ نگه دارید؟

چیزی در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و تلاش می‌کنیم این اتفاق بیفتد. اینجا نیامده‌ایم که سیاه‌جامگان بیفتد، بلکه آمده‌ایم کمک کنیم. نمی‌گوییم داشته‌های زیادی داریم، اما امیدوارم تجربه‌‌مان را در اختیار بازیکنان قرار دهیم.

* خداداد عزیزی گفته است که مسئولیت فنی تیم برعهده شما خواهد بود.

خداداد به من لطف دارد، اما همه تصمیم‌گیری با خود اوست. همیشه گفته‌ام شرایط فوتبال طوری نیست که بخواهم کار کنم، اما به خاطر خداداد به سیاه‌جامگان آمدم. بازیکنان جوان خوبی داریم که با انگیزه تمرین می‌کنند. به آنها گفته‌ایم که خوب تمرین کردن ملاک پیشرفت نیست و خوب خوابیدن و تغذیه هم اهمیت زیادی دارد.

* بگذریم، این روزها صحبت‌هایی در خصوص قلیان کشیدن اهالی ورزش و حتی خداداد مطرح شده است.

من همیشه روی حرف‌هایم هستم. پیش از این در خصوص رمالی، فساد در فوتبال و ... صحبت کرده‌ام، اما امروز تمرکزم را برای مسئولیتی که به من داده‌اند، گذاشته‌ام. آن زمان بدون استرس حرف‌هایم را مطرح کردم، اما الان نباید جو تیم را متشنج کنم، چون دودش به چشم خودمان می‌رود. خدا منصورخان پورحیدری را رحمت کند که درس بزرگی از او یاد گرفتم. منصورخان می‌گفت همیشه سعی کن در تیمت آرامش ایجاد کنی. هدف من هم همین است.

* آماری منتشر شد که درصد زیادی از فوتبالیست‌ها و مربیان سیگاری هستند. واکنش‌تان نسبت به این موضوع چیست؟

اگر در گوگل سرچ کنید، مصاحبه‌های من موجود است که چقدر درباره این مسائل صحبت کرده‌ام. اکنون وقت آن نیست که تمرکزم را روی قلیان یا سیگار کشیدن بازیکنان فوتبال بگذارم. آن زمان که کسی جرأت نداشت و آمار نمی‌داد، صحبت‌هایم را انجام دادم. در رسانه ملی و مطبوعات حرف‌های زیادی مطرح کردم، اما اکنون وقت آن نیست که به این چیزها دامن بزنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391