برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه باشگاه ذوب آهن: چهار اشتباه داوری در شهرآورد اصفهان

شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ۱۹:۵۰ — تسنیم

باشگاه ذوب آهن اصفهان بررسی ویژه داوری دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و سپاهان را از کمیته محترم داوران مطالبه کرد.

تیم ذوب آهن

در بیانیه باشگاه ذوب آهن مربوط به داوری شهرآورد اصفهان آمده است:

همانگونه که اهالی فوتبال مستحضر هستند، تیم فوتبال ذوب آهن قربانی بزرگ داور در هفته‌های پیشین بوده است. اخراج اسماعیل شریفات در دیدار هفته دوم، اخراج ولسیانی در دیدار با پیکان و حالا سه اشتباه مهلک داوری در دیدار شهرآورد اصفهان.
ذوب آهن در شهرآورد اصفهان بر روی چهار اتفاق مهلک از سوی داوری متضرر شد که کارشناسان نیز به اشتباه داوری در این صحنه‌ها اذعان کرده‌اند و حالا باشگاه ذوب آهن انتظار رسیدگی و پاسخ به این اشتباهات را از سوی کمیته داوران دارد.

۱) ابتدا اخراج رسول نویدکیا با خطا بر روی سیدمحمدرضا حسینی که او را در موقعیت تک به تک از پشت سرنگون کرد و بی تردید باید با کارت قرمز داور روبرو می‌شد.
۲) پنالتی بر روی ربیع عطایا در ابتدای نیمه دوم که توسط داور پنالتی تشخیص داده نشد.
۳) گل ساسان انصاری که پیش داور باید به خاطر خطای صددرصد بر روی مرتضی تبریزی بازی را متوقف می‌کرد و همه داوران به آن اذعان کردند.
۴) گل دوم تیم سپاهان که در موقعیت آفساید بود و خوشبختانه خط محوطه جریمه و موقعیت مهران درخشان مهر و جلال علی محمدی جای هیچ تردیدی در آفساید بودن گل نمی گذارد.
امیدواریم باشگاه ذوب آهن که همواره احترام به داور را در راس رویکردهای خود قرارداده و همواره به عنوان باشگاه اخلاق مدار مطرح بوده است از حق خود در ارتباط با این اشتباهات محروم نشود.

گفتنی است متاسفانه درخواست باشگاه ذوب آهن در مورد رسیدگی به اشتباهات داوری در دیدار هفته چهارم این تیم و اعتراض به صحنه های مشکوک با واکنش باشگاه سپاهان روبرو شده است که مشخص نیست بر چه اساسی در این بین باشگاه سپاهان در این ارتباط به موضوع ورود می کند!

باشگاه ذوب آهن با مشکل داوری در دیدارش روبرو بوده است و کمیته محترم داوران مرجع رسیدگی است و ورود ضلع سوم به این مبحث، موضوعیت ندارد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391