برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین: سپاهان راه برگشتنم به تیم‌ملی عراق است

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ۱۹:۴۰ — فارس

مهاجم عراقی سپاهان اصفهان عنوان کرد: پیشنهاد سپاهان را بهترین دانستم و انتخابش کردم تا خود را از این تیم دوباره به تیم ملی عراق برسانم.

مروان حسین، مهاجم عراقی تیم فوتبال سپاهان اصفهان روز گذشته(شنبه) رسما قرارداد دو ساله خود را با این تیم امضا کرد تا کار را با سپاهانی در این فصل شروع کند.

حسین امروز در مصاحبه تفصیلی با روزنامه «الملاعب» عراق گفت: قبول کردن پیشنهاد باشگاه ایرانی پس از بررسی‌های زیاد و مرتبط به سقف آرزویم در زمینه لژیونر شدن بود. سپاهان را انتخاب کردم تا در تیمی باشم که بتوانم برای قهرمانی بازی کنم. در این مدت اخیر پیشنهادهای زیادی را داشتم و در نهایت پیشنهاد از لیگ ایران را از همه بهتر دانستم.

وی افزود: روز گذشته تست‌های پزشکی باشگاه سپاهان را با موفقیت پشت سر گذاشتم و قبل از اینکه اولین تمرینم را با سپاهان برای رویارویی با ذوب آهن در هفته سوم لیگ انجام دهم، قراردادم را به صورت رسمی امضا کردم. امیدوارم اولین بازیم برای سپاهان موفقیت آمیز باشد و بتوانم به همراه همبازی‌هایم به هدف مهم برسیم و بتوانیم در این بازی با زدن گل اول من برای سپاهان به پیروزی برسیم.

مهاجم ۲۵ ساله عراقی درباره تجربه اول لژیونر شدن که در لیگ عربستان بود، گفت: برخی می‌گویند که من در تجربه اول خود برای لژیونر شدن در لیگ عربستان و در تیم الخلیج با شکست مواجه شدم اما به نظرم تجربه‌ای موفقیت آمیز بود از این نظر که من با حضور در آنجا به تجربه‌ام اضافه شد.

حسین در ادامه عنوان کرد: حضورم در سپاهان اصفهان دروازه‌ای برای برگشتن به تیم ملی عراق خواهد بود که مدت زمان زیادی است از تیم ملی دور شده‌ام. تمام تلاش خود را می‌کنم تا سطح واقعی یک بازیکن عراقی را لیگ ایران نشان دهم وبا وجود اینکه لیگ ایران بازیکنان و مربیان حرفه‌ای دارد، سعی می‌کنم تا خود را در ترکیب اصلی سپاهان قرار دهم.

مهاجم عراقی در پایان گفت: قبل از اینکه با سپاهان قرارداد امضا کنم با بازیکنانی که سابقه بازی در لیگ ایران را داشتند مشهورت گرفت و از نحو لژیونر شدن به صورت کامل در لیگ ایران مطلع شدم. روزهای خوبی را به همراه الشرطه داشتم و جدایی از این تیم برایم سخت بود اما گمشده خودم را در لیگ ایران پیدا کردم که این تیم دروازه ورودم به اروپا خواه شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391