برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین‌تر در کمین پدیده

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ۱۷:۱۵ — فارس

باشگاه پدیده خراسان در صورت عدم پرداخت مطالبات بهادر نسیم‌اف بازیکن سابق این تیم با خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین‌تر قرار گرفت.

تیم پدیده شاندیز

بهادر نسیم‌اف مهاجم سابق پدیده خراسان که در لیگ چهاردهم برای این تیم بازی می‌کرد از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و در صورتی که این باشگاه مطالبات وی را پرداخت نکند با کسر ۶ امتیاز رو به رو خواهد شد.

کمیته انضباطی فیفا ۳ روز پیش نامه‌ای را به باشگاه پدیده ارسال کرد که طی آن باشگاه پدیده به پرداخت ۱۰هزار فرانک بابت دیرکرد مطالبات این بازیکن محکوم شده ضمن ‌آنکه باشگاه پدیده باید علاوه بر این مبلغ تمام مطالبات بازیکن ازبک را پرداخت کند.همچنین باشگاه پدیده باید مبلغ ۲ هزار فرانک نیز بابت هزینه رسیدگی این پرونده به کمیته انضباطی فیفا پرداخت کند.

در صورتی که باشگاه پدیده این مبلغ را پرداخت نکند با کسر ۶ امتیاز رو به رو خواهد شد ضمن آنکه در صورت عدم تمکین پرداخت این مبلغ باشگاه پدیده در خطر سقوط به دسته پایین‌تر قرار خواهد گرفت.

نکته جالب توجه این جا است که با وجود باز بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پدیده امسال کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اجازه نقل و انتقالات بازیکنان خارجی را به باشگاه پدیده نداد تا این باشگاه وضعیت خود در مورد شکایت بازیکنان خارجی مشخص کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391