برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میثاقیان: این پرسپولیس سخت‌ترین تیمی بود که مقابلش قرار گرفته‌ام

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ۲۳:۳۰ — تسنیم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان به این نکته اذعان که تیمی فعلی پرسپولیس سخت‌ترین تیمی بوده که مقابلش قرار گرفته است.

اکبر میثاقیان پس از کسب تساوی یک - یک سیاه‌جامگان مقابل پرسپولیس درباره اینکه چقدر در ثبت این نتیجه سهیم بوده است، گفت: نفسم در نمی‌آید و انگار خودم ۱۰ کیلومتر دویدم. ما شروع خوبی داشتیم و حسین بادامکی تک به تک را از دست داد. شاید اگر آن توپ گل می‌شد شرایط بازی فرق می‌کرد.

وی در ادامه افزود: ما در نیمه اول خوب نبودیم، اما در نیمه دوم توانستیم بهتر بازی کنیم و با تعویض‌هایی که داشتیم میانه میدان را از آنها گرفتیم. پرسپولیس که پرسپولیس است و به نظرم در ۱۰ سال اخیر نظیر نداشته و سخت‌ترین تیمی بود که من مقابل آن قرار گرفته‌ام. در این تیم هرکسی را می‌گیرید یک بازیکن دیگر هست. امیدوارم این تیم بتواند در آسیا نتایج خوبی بگیرید.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان، خاطرنشان کرد: ما در بازی قبلی شکست خوردیم که خیلی ناراحت بودیم، اما با کسب تساوی مقابل پرسپولیس با این تیم، این بازیکنان و این مربی خیلی خوشحالم. ما امروز دو بازیکنی را تعویض کردیم که اولین بازی‌شان را در ورزشگاه آزادی انجام دادند. ما امیرمحمد پناهی را از اکسین آوردیم که خیلی هم خوب بود.

میثاقیان در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنم چه چیزی عامل این شد تا پرسپولیس به پیروزی نرسید، گفت: نیمه اول خیلی شانس آوردیم و در نیمه دوم بچه‌های ما با تغییراتی که داشتیم، بیشتر دویدند. به نظرم تیم ما واقعاً دوید و بازیکنانم سختکوش بودند.

وی در واکنش به این مسئله که تیمش در لحظات پایانی بازی به گل مساوی رسید و چه دلیلی داشت که بازیکنان سیاه‌جامگان با روی زمین انداختن خود وقت را به کشتن بدهند، تصریح کرد: داور دو دقیقه هم وقت اضافه بیشتر گرفت و به جای چهار دقیقه شش دقیقه وقت اضافه گرفت. من خودم از این کارها خوشم نمی‌آید، اما وقتی زورمان نمی‌رسد مجبوریم این کارها را انجام دهیم. صادقانه می‌گویم، با اینکه از این کارها خوشم نمی‌آید، اما چون یک امتیاز هم برای ما خوب بود، می‌خواستیم هر طور شده بازی را نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص نحوه داوری این مسابقه گفت: هفته گذشته شما در بازی ما نبودید. داور جوانی بازی ما را قضاوت کرد که من در بازی قبلی هم او را تأیید کردم. داوری در این بازی هم خوب بود.

میثاقیان درباره اینکه با چه استدلالی می‌گوید داوری خوب بوده در حالی که دو سه پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد، اظهار داشت: چون داور یک خطا به نفع پرسپولیس نگرفت، داوری بد شد؟ من نمی‌توانم در خصوص داوری صحبت کنم و به نظرم حاج‌ملک هم از داوران خوب ماست. ما اکنون یک امتیاز گرفته‌ایم و خوشحالیم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391