برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوکا همچنان تحت حمایت مالک و مدیرعامل گسترش فولاد

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ساعت ۱۹:۳۴ — تسنیم

مدیران باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنان از سرمربی تیم‌شان حمایت می‌کنند، اما سکوت اطراف این تیم کمی عجیب به‌نظر می‌رسد.

لوکا بوناچیچ

لوکا بوناچیچ در هفته‌های گذشته نتوانسته نتایج خوبی در گسترش فولاد کسب کند، اما او همچنان تحت حمایت مالک و مدیرعامل این باشگاه است.

مدیران باشگاه گسترش فولاد می‌گویند که باید به لوکا فرصت بدهند و حتی این مسئله را که دیدار مقابل سیاه‌جامگان آخرین فرصت این سرمربی است، رد می‌کنند. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد همه اخبار پیرامون گزینه‌های نشستن بر روی نیمکت این تیم را تکذیب می‌کند و مالک باشگاه نیز می‌گوید که آنها را نمی‌شناسد.

مدیران باشگاه نیز این روزها بیشتر سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند و می‌خواهند این چند وقت را در آرامش به سر ببرند. بعید نیست که این آرامش، آرامش قبل از طوفان باشد و در صورت شکست مقابل سیاه‌جامگان، اتفاقاتی حول نیمکت این تیم رخ دهد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391