برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روشن: افرادی که چیزی نمی‌دانند منصوریان را روی کار آوردند

شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ساعت ۱۷:۰۸ — تسنیم

پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از کسانی که منصوریان را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کردند گفت: وضعیت این تیم از این هم بدتر خواهد شد.

حسن روشن در خصوص شکست ۲ بر صفر تیم استقلال مقابل پارس جنوبی و وضعیت بحرانی این تیم اظهار داشت: معلوم بود این اتفاق خواهد افتاد و از این بدتر هم خواهد شد. این تیم اصلاً در حد استقلال نیست. روز گذشته بازی استقلال را نگاه کردم تا ببینم چطور بازی می‌کند، دیدم همان نگاه نکنم بهتر است. کسانی که در باشگاه هستند باید جواب این نتایج را بدهند.

وی ادامه داد: اشتباه است اگر منصوریان کنار برود. یکسری آدمی که چیزی نمی‌دانند منصوریان را روی کار آوردند. مدیران قبلی استقلال جهانیان، افشارزاده و توفیقی که از ورزش چیزی سرشان نمی‌شود منصوریان را به استقلال آورند. مقصر اصلی آنها هستند و مقصر دوم خود منصوریان است. الآن استقلال کمیته فنی ندارد تا روی جذب بازیکنان نظر دهد. وقتی مدیرعامل نمی‌داند و هر بازیکنی که مربی می‌گوید جذب می‌کند،‌ همین می‌شود. تصمیمات سرمربی ابتدا باید در کمیته فنی بررسی و بعد اجرا شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه با بیان اینکه اولتیماتوم دادن به منصوریان اشتباه بوده است، تصریح کرد: منصوریان باید غرورش را زیر پا بگذارد و از دوستان و همبازیان سابق خود کمک بگیرد تا شاید از این بحران خارج شود.

روشن در پاسخ به این پرسش که «آیا آمدن مربی خارجی می‌تواند به استقلال کمک کند؟» خاطرنشان کرد: باید مربی خارجی بیاورند، اما نه الآن. سه سال پیش کمیته‌ای تشکیل شد و در آن گفتیم باید یک مربی خوب خارجی بیاوریم، نه از این «ساندویچ‌ها» که دست دلال‌ها است. باید یک مربی خوب بیاوریم و آکادمی‌های استقلال را راه بیندازیم، اما مرحوم پورحیدری، مظلومی را پیشنهاد داد که آخرش آن شد و پس از آن هم منصوریان آمد که آخرش شد این.

وی تصریح کرد: یک باشگاه باید ابتدا کمیته‌هایش درست باشد تا موفق شود. هوادار چه گناهی دارد که باید این نتایج را تحمل کند؟ هیچ‌وقت استقلال در تاریخ اینگونه نبوده است و بدتر از این هم خواهد شد. استقلال با این مدیرعامل و این سرمربی هیچ چیز نمی‌شود. مدیران استقلال باید غرور خود را زیر پا بگذارند و از پیشکسوتان این باشگاه نظر بگیرند. نمی‌گویم از من،‌ ما ۵۰۰ پیشکسوت داریم، بروند از آنها نظر بگیرند. فرگوسن در خاطرات خود می‌گوید زمانی که مربی شدم در اولین حضورم دعا کردم پیروز شویم، اما شکست خوردم،‌ پس از آن فهمیدم تیم حریف هم خدا دارد و تلاشم را بیشتر کردم. باید از اینها الگو بگیریم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان با اشاره به هیئت مدیره باشگاه استقلال،‌ به تسنیم گفت: در یک باشگاه ابتدا باید هیئت مدیره تشکیل و پس از آن مدیرعامل انتخاب شود،‌ اما در استقلال برعکس است. این یک بی‌احترامی به هیئت مدیره است. قریب یک انسان بزرگ است و به خاطر همین در هیئت مدیره نماند. ضمن اینکه یکی از بزرگترین ایرادهای منصوریان این است که سال گذشته گفت من ترکیب ثابت ندارم،‌ در حالی که تیم برای موفقیت باید ترکیب ثابت داشته باشد. امیدوارم به فکر هواداران باشند،‌ چون صبر آنها سر آمده است. من بعد از خوردن شش گل از العین گفتم که باید این آقایان بروند، اما تا الان مانده‌اند.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391