برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار فوتبال : «گسترش فولاد»

 • رایزنی تراکتورسازی با گسترش فولاد برای گرفتن رضایت‌نامه آقایی

  مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای تمدید قرارداد مدافع خود در لیگ شانزدهم با باشگاه گسترش فولاد رایزنی کردند. باشگاه تراکتورسازی فعالیت خود را برای تمدید قرارداد بازیکنانش آغاز کرده است.سعید آقایی مدافع تراکتورسازی با گسترش فولاد قرارداد دارد و برای جدایی از این تیم باید پول سنگینی به این باشگاه پرداخت کند.در همین راستا باشگاه تراکتورسازی امروز نامه‌ای به باشگاه گسترش فولاد ارسال کرد و رسما خواهان دریافت رضایتنامه این بازیکن شد.باشگاه گسترش فولاد در سال‌های اخیر تعامل خوبی با تراکتورسازی داشته و احتمال اینکه بار دیگر با این تیم همراهی کند وجود دارد. سپاهان و پرسپولیس هم خواهان جذب آقایی بودند که در چند وقت اخیر با توجه به بالا بودن پول رضایتنامه آقایی به نظر می‌رسد از این مسئله عقب نشینی کردند.

 • جدایی مگنو باتیستا از گسترش فولاد قطعی شد

  جدایی هافبک برزیلی تیم گسترش فولاد تبریز از این تیم قطعی شد. پس از حضور لوکا بوناچیچ در گسترش فولاد، جدایی مگنو باتیستا نیز از این قطعی شده است. این هافبک برزیلی به‌عنوان اولویت دوم در لیست لوکا قرار گرفته و به همین خاطر به مسئولان باشگاه گسترش فولاد اعلام کرده که می‌خواهد از این تیم جدا شود.باتیستا هنوز یک فصل دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارد، اما تبریزی‌ها قصد دارند رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کنند تا او بتواند به تیم دیگری بپیوندد. مگنو به این شکل از گسترش فولاد جدا می‌شود که این باشگاه در نامه‌ای به ۱۵ تیم لیگ برتری، اعلام می‌کند که نیازی به هافبک برزیلی‌اش ندارد و هر باشگاهی که تمایل داشته باشد، می‌تواند او را به خدمت بگیرد.

 • نصیرزاده: پرسپولیس آقایی را بخواهد، باید چک ۱.۵ میلیاردی‌اش را «پاس» کند

  مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری که بخواهد فصل آینده سعید آقایی را داشته باشد، باید تعهد او را در نظر بگیرد. سعید آقایی که پس از اتمام خدمت سربازی‌اش در تراکتورسازی چک ضمانت یک‌ونیم‌ میلیارد تومانی به باشگاه گسترش فولاد داده بود تا همچنان بتواند در تیم سرخپوش تبریزی بازی کند، حالا برای جدا شدن از تراکتورسازی، شرایط خاصی دارد. او برای اینکه از تراکتورسازی جدا شود، باید از باشگاه گسترش فولاد رضایت‌ بگیرد.هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره آخرین وضعیت سعید آقایی برای جدایی از گسترش فولاد گفت: سعید آقایی بر اساس آداب حرفه‌ای، برای جدا شدن از باشگاهی که با آن قرارداد داشت، تعهداتی داده بود که باید آن را تسویه کند. آقایی دارای قرارداد رسمی با باشگاه گسترش فولاد نیست، اما دارای تعهدات مالی است...

 • مربی بدنساز گسترش فولاد از آرژانتین می‌آید

  مربی بدنساز تیم گسترش فولاد تبریز آرژانتینی است. لوکا بوناچیچ که هفته گذشته به عنوان سرمربی گسترش فولاد معرفی شد، قصد دارد یک مربی بدنساز را از کشور آرژانتین به همراه خود به تبریز بیاورد.سرمربی جدید گسترش فولاد این مربی بدنساز را به مدیریت باشگاه معرفی کرده است. این مربی بدنساز آرژانتینی در آغاز دور جدید تمرینات گسترش فولاد به تبریز خواهد آمد.تا این لحظه ستار همدانی تنها دستیار لوکا بوناچیچ در گسترش فولاد به حساب می‌آید و بقیه دستیاران او هنوز مشخص نشده‌اند.

 • ستار همدانی مربی جدید گسترش فولاد شد

  همدانی به عنوان مربی جدید گسترش فولاد تبریز انتخاب شد. با تصمیم لوکا بوناچیچ، سرمربی گسترش فولاد ستار همدانی به عنوان مربی جدید گسترش فولاد تبریز انتخاب شد.همدانی، بازیکن سابق تیم ملی و مربی باتجربه بومی، ظهر امروز با حضور در باشگاه گسترش فولاد تبریز و دیدار و مذاکره با هوشنگ نصیرزاده و لوکابوناچیچ به جمع اعضای کادرفنی گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر ملحق شد.

 • حضور بوناچیچ در باشگاه گسترش فولاد و بازدید از امکانات ورزشگاه اختصاصی آبی‌ها

  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در محل این باشگاه حضور یافت و از امکانات موجود در آن بازدید کرد. به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز، لوکا بوناچیچ صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور در محل این باشگاه، ضمن دیدار با هوشنگ نصیرزاده از امکانات استادیوم اختصاصی بنیان دیزل بازدید به عمل آورد.هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد طی این دیدار و بازدید، آخرین شرایط و برنامه‌های این باشگاه در راستای توسعه امکانات استادیوم اختصاصی را برای سرمربی فصل آتی گسترش فولاد در لیگ برتر تشریح کرد.لوکا بوناچیچ نیز ضمن تمجید از امکانات فراهم شده در باشگاه گسترش فولاد، شرایط موجود را بستری مناسب جهت موفقیت و پیشرفت دانست.

 • کمالوند سرمربی صنعت نفت شد

  سرمربی و کاپیتان سابق تیم گسترش فولاد راهی تیم صنعت نفت آبادان شدند. فراز کمالوند امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی نفت آبادان انتخاب و معرفی شد. قرارداد سابق تیم گسترش فولاد با نفت آبادان ۲ ساله است.همچنین مرتضی اسدی کاپیتان سابق تیم گسترش فولاد نیز همراه فراز کمالوند به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.

 • وضعیت دستیاران لوکا در گسترش فولاد؛ ۲ نفر می‌مانند، بقیه می‌روند

  از دستیاران فراز کمالوند در گسترش فولاد، دو نفر می‌مانند و بقیه آنها از این تیم جدا خواهند شد. لوکا بوناچیچ که ظهر امروز (چهارشنبه) با عقد قراردادی سرمربی گسترش فولاد تبریز شد، فقط دو تن از دستیاران فراز کمالوند را نگه می‌دارد. لوکا قصد دارد بقیه دستیارانش را خودش انتخاب کند و حتی ممکن است یک دستیار کروات نیز به کادر فنی تیم گسترش فولاد اضافه شود.گفته می‌شود دو نفری که همچنان به کارشان در گسترش فولاد ادامه می‌دهند، عباس آقایی و امیر بهمن خداکرم خواهند بود.بوناچیچ که امروز در تهران با گسترش فولاد قرارداد امضا کرده، هفته آینده به تبریز می‌رود تا از امکانات باشگاه گسترش فولاد بازدید کند. او سپس تبریز را ترک خواهد کرد تا به‌ کارهای شخصی‌اش برسد.

 • بوناچیچ سرمربی گسترش فولاد شد

  سرمربی کروات هدایت تیم فوتبال گسترش فولاد را برعهده گرفت. جلسه هیأت مدیره باشگاه گسترش فولاد صبح امروز برگزار شد و طی آن اعضا به جمع‌بندی رسیدند تا لوکا بوناچیچ، سرمربی کروات هدایت گسترش فولاد را عهده‌دار شود.گسترش سال گذشته همراه با فراز کمالوند عنوان هشتمی لیگ برتر را به خود اختصاص داده بود.پس از مذاکره و توافق به عمل آمده، لوکابوناچیچ، مربی باتجربه کروات، امروز – چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت – قرارداد یک‌ساله خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز را امضا کرد.ممیشویچ کارگزار لوکا نیز در تشریفات انعقاد قرارداد حضور داشت با نظر هوشنگ نصیرزاده، مدیر عامل باشگاه و پذیرش سرمربی مبلغ این قرارداد کاملا ریالی است و موارد احتمالی فقط در فدراسیون فوتبال حل و فصل می شود...

 • مراسم معارفه نصیرزاده برگزار شد

  هیئت‌مدیره باشگاه گسترش فولاد امشب تشکیل جلسه می‌دهد تا در مورد سرمربی جدید این تیم تصمیم‌گیری کند. مراسم معارفه هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز عصر امروز برگزار شد. جمشید نظمی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از جمله میهمان حاضر در مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز بودند.قرار است اعضای هیئت‌مدیره باشگاه گسترش فولاد امشب تشکیل جلسه داده و در مورد سرمربی این تیم برای فصل آینده تصمیم‌گیری کند. هنوز انتخاب هیچ‌کدام از گزینه‌های باشگاه گسترش فولاد قطعی نیست و قرار است در نشست هیئت‌مدیره، همه گزینه‌ها بار دیگر مورد بررسی قرار بگیرند.یکی دو روز پس از جلسه هیئت‌مدیره، سرمربی جدید تیم گسترش فولاد مشخص خواهد شد.

 • نصیرزاده مدیرعامل گسترش فولاد شد

  رئیس سابق کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال مدیرعامل گسترش فولاد شد. هوشنگ نصیرزاده، رئیس سابق کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال مدیرعامل گسترش فولاد شد.اکبرزاده مدیر روابط عمومی گسترش این خبر را تایید کرد.مراسم معارفه نصیرزاده فردا ساعت ۱۶ در محل باشگاه برگزار می شود.

 • هیئت‌ مدیره منتظر بازگشت مالک؛ «لوکا» اصلی‌ترین گزینه جانشینی فراز

  هیئت‌مدیره تیم گسترش فولاد برای تشکیل جلسه خود، منتظر بازگشت مالک این باشگاه به ایران است. غلامرضا سمندر، مدیرعامل و فراز کمالوند، سرمربی تیم گسترش فولاد روز گذشته (پنجشنبه) به صورت رسمی از سمت خود کنار رفتند. فراز کمالوند قراردادش با گسترش فولاد تمام شده بود و استعفای سمندر نیز مورد قبول هیئت‌مدیره قرار گرفت.در این راستا، قرار است هیئت‌مدیره تیم گسترش فولاد طی سه، چهار روز آینده و پس از بازگشت زنوزی به تبریز، تشکیل جلسه بدهد. زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد در خارج از ایران است و پس از بازگشت او، تصمیم نهایی در مورد وضعیت مدیریت باشگاه گرفته خواهد شد.همچنین از باشگاه گسترش فولاد خبر می‌رسد که لوکا بوناچیچ، اصلی‌ترین گزینه هدایت این تیم است و صحبت‌های ابتدایی با این سرمربی کروات در ترکیه انجام شده، اما هنوز دو طرف به توافقی نرسیده‌اند...

 • آذرنیا: کمالوند گفت مأموریت من در گسترش فولاد تمام شده و باید بروم

  سرپرست تیم گسترش فولاد به تشریح دلایل کناره‌گیری مدیرعامل و سرمربی این تیم پرداخت. حسن آذرنیا درباره جدایی فراز کمالوند از تیم گسترش فولاد، اظهار داشت: کمالوند تصمیم غیر منتظره‌ای گرفت. هیچ‌کس از تصمیم کمالوند خبر نداشت، اما او پس از اتمام بازی دیروز مقابل نفت آبادان، همه را در رختکن جمع کرد و گفت ماموریت من در گسترش فولاد دیگر تمام شده است و باید بروم. او سپس با همه اعضای تیم خداحافظی کرد و رفت.وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد کمالوند از مسئولان باشگاه گسترش فولاد ناراحت است، تصریح کرد: نه، اصلاً چنین چیزی وجود ندارد. کمالوند در رختکن کاملاً حالش خوب بود و با روی خوش از همه خداحافظی کرده و حلالیت طلبید.سرپرست تیم گسترش فولاد عملکرد این تیم در لیگ شانزدهم را خوب ارزیابی کرد و گفت: هدف‌گذاری باشگاه روی رتبه ششم بود، اما این اتفاق رخ نداد...

 • کسر ۱۰ درصد از قرارداد اعضای گسترش فولاد

  ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد اعضای تیم گسترش فولاد کسر شد. تیم گسترش فولاد لیگ برتر را با قرار گرفتن در رده هشتم جدول رده‌بندی به اتمام رساند. طبق قرارداد بازیکنان تیم گسترش فولاد، آنها باید در رده ششم جدول رده‌بندی قرار می‌گرفتند تا صددرصد مبلغ قراردادشان را دریافت می‌کردند.طبق قرارداد بازیکنان، کادر فنی و سایر اعضای گسترش فولاد، در صورتی که تیم، فصل را در رده هفتم یا هشتم جدول رده‌بندی به اتمام می‌رساند، ۱۰ درصد از قرارداد همه آنها کسر می‌شد. در این راستا، ۱۰ درصد از قرارداد همه اعضای تیم گسترش فولاد کسر شد.

 • کمالوند: خوشحالم در آخرین حضورم روی نیمکت گسترش فولاد سرفراز بودم

  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: امروز برای آخرین بار روی نیمکت گسترش فولاد نشستم و خوشحالم که سربلند و سرفراز باشگاه را ترک می‌کنم. فراز کمالوند در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت گفت: بازی بسیار خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. دوست نداشتم این ۳ امتیاز را مقابل صنعت نفت کسب کنیم چرا که استاد بنده آقای کریمی در نیمکت حضور داشت. سعی کردیم عمق بازی را ببندیم تا صنعت‌نفت از این قسمت زمین نتوانند موقعیت گل روی دروازه ما ایجاد کنند.وی همچنین در مورد عملکرد تیم خود در رقابت‌های لیگ برتر گفت: بهترین نتیجه تاریخ گسترش فولاد را در سال‌های اخیر کسب کردیم و رتبه هشتم جدول قرار گرفتیم. بازیکنانم بسیار مردانگی به خرج دادند؛ به خصوص مرتضی اسدی و محمد نصرتی نشان دادند که سن و سال و شناسنامه در فوتبال چندان با اهمیت نیست...

 • نایب قهرمانی استقلال، سقوط صبا و ماندن سیاه‌جامگان در لیگ

  هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با برگزاری هشت دیدار حساس برگزار شد که استقلال به نایب قهرمانی رسید و تکلیف آخرین تیم سقوط کننده نیز مشخص شد. هفته سی‌ام و پایانی شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۸:۴ امروز (پنجشنبه) با چهار دقیقه تأخیر با برگزاری ۸ دیدار به صورت همزمان برگزار شد.نتایج این دیدارها به شرح زیر است که در صورت به ثمر رسیدن گلی نتایج به روز رسانی می‌شود.سیاه‌جامگان یک - پرسپولیس صفرگل: روح‌الله سیف‌اللهی (۴۸)استقلال ۲- سپاهان اصفهان یکگل: جابر انصاری (۶۰) و فرشید باقری (۸۴) برای استقلال و مهرداد محمدی (۴۱) برای سپاهانتراکتورسازی تبریز صفر - نفت تهران صفرصبای‌قم یک - استقلال خوزستان ۲گل: میثم مجیدی (۳۵ - پنالتی) برای صبا و علی‌اصغر عاشوری (۴۵ و ۸۸) برای استقلال خوزستانسایپا یک - ماشین‌سازی تبریز صفرگل: رضا جعفری (۴+۹۰)فولاد خوزستان یک - پیکان ۲گل: ایوب والی...

 • نشست‌خبری قبل بازی گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان برگزار نمی‌شود

  بدلیل تداخل زمانی برنامه سفر تیم صنعت نفت آبادان به تبریز، کنفرانس خبری قبل بازی گسترش فولاد برگزار نخواهد شد. به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، به اطلاع خبرنگاران و عکاسان عزیز می رساند، با توجه به اعلام عدم حضور سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری قبل بازی و همچنین با عنایت به زمان کنفرانس خبری قبل بازی تیم های تراکتورسازی و نفت تهران در تبریز، در راستای تسهیل امور اصحاب رسانه، امروز چهار شنبه ۱۳ اردیبهشت کنفرانس خبری قبل بازی تیم های فوتبال گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان در چارچوب مسابقات هفته سی‌ام (پایانی) لیگ برتر، برگزار نخواهد شد.یادآور می شود، دیدار تیم های گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان، فردا پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت از ساعت ۱۸ در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می شود.

 • کمالوند: یک امتیاز هم برای ما غنیمت بود

  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: با توجه به هوای گرم اهواز یک امتیاز هم برای ما غنیمت بود. فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش خود را کردند، اما موقعیت گلهای ما بیشتر بود.وی افزود: استقلال تیم بسیار خوبی است و ۲ تیم به خاطر اینکه در جدول تغییری نداشتند بازیکنان استرس نداشتند و برخلاف پیش‌بینی‌ها بازی بدون استرس برگزار شد.کمالوند یادآور شد: ما برای برد امده بودیم و با توجه به شرایطی که اهواز دارد و هوای گرم این شهر، برای ما یک امتیاز هم غنیمت است. بازی خوب و جانداری بود، اما کفه ترازو به سمت ما سنگینی می‌کرد هر چند دروازه‌بان استقلال خوزستان امروز بهترین بازیکن میدان بود.

 • پورموسوی: گسترش مستحق برد نبود

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدوارم تماشاگران برای بازی با الجزیره به ورزشگاه بیایند تا جشن صعود را برگزار کنیم. سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبری گفت: متاسفانه فوتبال امروز، روز بدش را به ما نشان داد. نیمه اول چند فرصت داشتیم، اما استفاده نکردیم.وی افزود: گسترش امروز برای یک امتیاز به اهواز آمده بود، آنها بعد از ۱۰-۱۲ روز استراحت مقابل ما قرار گرفتند در حالی که ما بعد از ۳-۴ روز بازی در لیگ قهرمانان آسیا امروز بازی کردیم. اگر کمالوند منصفانه قضاوت کند در بازی رفت در تبریز باید در دقیقه ۹۰ و ۹۱ دو گل می‌زدیم، اما بعد از آن موقعیت‌هایی که داشتیم گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.پورموسوی یادآور شد: گسترش مستحق برد نبود و آنها بیشتر دفاع کردند...

 • استقلال پیروز و پرسپولیس متوقف شد/برتری سپاهان برابر تراکتورسازی و شکست نفت تهران؛ امیدواری صبا برای بقا

  دیدارهای هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال به صورت همزمان برگزار شد که استقلال در خارج از خانه به پیروزی رسید و پرسپولیس در خانه متوقف شد. هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری هشت دیدار به صورت همزمان از ساعت ۱۸ امروز (شنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه) آغاز که در پایان این دیدارهای استقلال در مشهد موفق به شکست پدیده شد. پرسپولیس هم در دیداری پر گل در ورزشگاه آزادی مقابل ذوب‌آهن متوقف شد.نتایج این دیدارها به شرح زیر است:پدیده خراسان یک – استقلال ۲گل: معین عباسیان (۳۴) برای پدیده و امید نورافکن (۵۷) و جابر انصاری (۸۱) برای استقلالاخراج: هرایر مگویان (۳+۹۰) از استقلالپیکان ۲ – سایپا صفرگل: سیامک نعمتی (۱۱) و گادوین منشا (۷۱)اخراج: مهران موسوی از پیکاننفت تهران یک – صبای قم ۲گل‌ها:رضا اسدی (۶) برای نفت و رضا عنایتی (۳۳) و امید جهانبخش (۸۴) برای صبااستقلال خوزستان صفر – گسترش فولاد تبریز...

 • خداکرم: استقلال خوزستان نوید روزهای خوب را به فوتبال اهواز می‌دهد

  مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: تیم استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است اما ما هم شایسته بودیم که در رده‌های بالاتر جدول قرار بگیریم. امیربهمن خداکرم که به جای فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان-گسترش‌ فولاد حضور یافته بود، گفت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم می‌خواهم به شناختی که از تیم استقلال خوزستان دارم بپردازم. از زمانی که استقلال خوزستان در لیگ دسته یک حضور داشت و من هم سرمربی تیم نیروی زمینی بودم روند شکل‌گیری این تیم را می‌دیدم. شناخت خوبی از این تیم دارم و می‌دانم آنان چقدر تلاش کردند که خودشان را به این جایگاهی که دارند برسانند. آنها تلاش زیادی انجام دادند و قهرمان لیگ برتر شدند. وقتی یک تیم خودش را از لیگ پایین‌تر به لیگ برتر می‌کشاند و سپس هم قهرمان می‌شود نوید یک اتفاق خوب برای فوتبال استان خوزستان است...

 • شاگردان کمالوند قبل از سفر به اهواز شارژ مالی شدند

  باشگاه گسترش فولاد تبریز بخش دیگری از قرارداد اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم را پرداخت کرد. به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز، بنا به دستور مدیریت باشگاه و طبق زمان تعیین شده قبلی، امروز (پنجشنبه) بخش دیگری از قرارداد آبی‌پوشان لیگ برتری فوتبال تبریز پرداخت شد.بر این اساس، باشگاه گسترش فولاد تبریز این بخش از قرارداد اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم را نیز طبق زمان تعیین شده و سر موعد، پرداخت کرده است.اعضای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز برای دیدار هفته بیست‌و‌نهم خود مقابل استقلال خوزستان در چاچوب رقابت‌های لیگ برتر فردا راهی اهواز خواهند شد.

 • گسترش فولاد بدون غایب به مصاف استقلال خوزستان می‌رود؛ بازگشت مدافع ملی‌پوش به تمرینات

  مدافع - هافبک ملی‌پوش تیم گسترش فولاد به تمرینات تیمش برگشته و مشکلی برای بازی با استقلال خوزستان ندارد. مسعود ابراهیم‌زاده که جریان دیدار گسترش فولاد - پرسپولیس دچار مصدومیت شده بود، مشکلی برای دیدار هفته آینده آبی‌های تبریز مقابل استقلال خوزستان ندارد.مدافع - هافبک ملی‌پوش تیم گسترش فولاد در دیدار این تیم مقابل سپاهان هم می‌توانست برای تیمش به میدان برود، اما کمالوند ریسک نکرد و به او بازی نداد. ابراهیم‌زاده در تمرینات گروهی گسترش فولاد حضور دارد و می‌تواند بدون مشکل در دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان بازی کند.خبر دیگر از گسترش فولاد این است که تمرینات این تیم پس از تعطیلات ۲ روزه، از امروز (دوشنبه) آغاز خواهد شد. فراز کمالوند پس از شکست مقابل سپاهان، دو روز به بازیکنانش استراحت داده بود...

 • کمالوند: بازی را خوب آغاز کردیم اما ۳ امتیاز مهمی را از دست دادیم

  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد، تیمش سه امتیاز مهمی را در دیدار مقابل نفت تهران از دست داده است. فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل گسترش فولاد مقابل نفت تهران در نشست خبری این بازی گفت: ما بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و موقعیت‌های بسیار خوبی را هم روی دروازه نفت داشتیم. در نیمه دوم روند بازی متعادل‌تر شد تا بازی به نتیجه تساوی برسد. به نظرم امروز سه امتیاز مهمی را از دست دادیم.سرمربی تیم گسترش فولاد با بیان اینکه خط هافبک تیمش در نیمه دوم اُفت محسوسی داشت، گفت: ما در نیمه دوم مجبور به انجام دو تعویض زودهنگام شدیم. با این حال در این نیمه با اینکه خودمان هم فرصتی نداشتیم، اما به حریف هم موقعیتی ندادیم. به نظرم اگر سه امتیاز را می‌گرفتیم می‌توانستیم تا رتبه ششم جدول هم بالا بیاییم. با این تفاسیر باید تمام توان‌مان را در دو بازی پایانی به کار بگیریم...

 • دایی: یک موقعیت گل هم به گسترش ندادیم

  سرمربی نفت تهران گفت: مقابل گسترش صاحب توپ و میدان بودیم و بیشتر از حریف توپ را به گردش در می‌آوردیم. علی دایی در نشست خبری بعد از دیدار گسترش فولاد گفت: صاحب توپ و میدان بودیم و بیشتر از حریف توپ را به گردش در می‌آوردیم.دایی افزود: بازی پایاپای و قشنگی از لحاظ تاکتیکی بود با اینکه موقعیت‌های آنچنانی نداشت. هر دو تیم خوب کار کردند به خصوص تیم ما که در هر دو نیمه بهتر بود و بیشترین تصاحب توپ را داشت. در نیمه دوم حتی یک موقعیت کوچک هم به حریف ندادیم و خوب کار کردیم، ضمن اینکه نتیجه تساوی عادلانه بود. به نظرم در تبریز خوب کار کردیم و به همه بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.وی تأکید کرد: اصلاً برای مساوی نیامده بودیم و آمده بودیم بازی را ببریم. ۳ بازی باقی مانده لیگ را به چشم دیدار تدارکاتی برای فینال جام حذفی نگاه می‌کنیم و حتی امروز هم آمده بودیم تا خودمان را برای فینال جام حذفی آماده کنیم...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391