برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار فوتبال : «اینترمیلان»

 • برتری اینتر مقابل بنونتوی قعرنشین

  اینتر میلان مقابل تیم ته جدولی بنونتو به برتری رسید. در چارچوب هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳ و۱۵ دقیقه اینترمیلان در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به مصاف بنونتو ته‌جدولی رفت.این مصاف با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان اسپالتی خاتمه یافت تا این تیم دوباره برای مقطعی از بحران فاصله بگیرد.برای اینتر اسکرینار و ۶۶ اندره آ رانوچیا ۶۹ موفق به گلزنی شدند.در جدول سری آ ایتالیا اینتر با ۵۱ امتیاز در مکان سوم و بنونتو با ۱۰ امتیاز بیستم است.در دیگر دیدار امشب بلونیا با نتیجه ۲ بر صفر بر جنوا غلبه کرد.

 • اینتر باز هم باخت و به دوران ناکامی بازگشت

  تیم فوتبال اینتر پس از یک پیروزی، بار دیگر نتیجه ضعیفی در کارنامه خودش ثبت کرد. تیم اینتر با شکست ۲ بر صفر در خانه جنوا در شب اول هفته بیست و پنجم رقابت‌های سری A ایتالیا بار دیگر به روند نامطلوب هفته‌های گذشته بازگشت. این تیم پس از شکستن طلسم پیروز نشدن در هفته گذشته امیدواری‌هایی برای هوادارانش به وجود آورده بود اما ۲ گل رانوکیا (بازیکن این تیم) در دقیقه ۴۵ و پاندف (ستاره سابق اینتر) در دقیقه ۵۹ برتری ۲ بر صفر جنوا را رقم زد تا اینتر اسپالتی بار دیگر ناکام شود. در دیگر بازی، کیه‌وو ورونا در خانه‌اش ۲ بریک از سد کالیاری گذشت.

 • اینتر بعد از ۸ هفته طعم برد را چشید

  هفته جاری سری آ ایتالیا با پیروزی شاگردان اسپالتی بعداز ۸ هفته ناکامی مقابل بلونیا ۹ نفره و برتری سامپدوریا دنبال شد. در ادامه هفته بیست و چهارم سری آ از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه ۴ دیدار به صورت همزمان برگزار شد که اینتر در جوزپه مه ‌آتزا مقابل بلونیا بعداز ۸ هفته ناکامی به پیروزی رسید و سامپدوریا با غلبه بر هلاس شرایط خود را در جدول بهبود بخشید.نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:اینتر ۲ - بلونیا یکبرای اینتر ادر ۲ و کارامو ۶۳ موفق به گلزنی شدند تا این تیم بعد از ۸ هفته طعم برد را با غلبه بر بلونیای ۹ نفره بچشد.ام‌بایه ۶۸ و ماسینا ۹۵ با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند تا بلونیا ۹ نفره بازی را به پایان برساند.کیه وو یک - جنوا صفر سامپدوریا ۲ - هلاس ورونا صفرتورینو ۲ - اودینزه صفر از ساعت ۲۳ و۱۵ دقیقه رم به مصاف بنونتو می رود...

 • تداوم ناکامی‌های اینتر با یک تساوی خانگی

  تیم فوتبال اینتر باز هم از کسب پیروزی عاجز ماند. هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A با تساوی یک بر یک خانگی تیم اینتر مقابل کروتونه ادامه یافت. اینتر که در چند هفته گذشته رنگ پیروزی را به چشم ندیده بود با گل ادر در دقیقه ۲۳ تا آستانه پیروزی پیش رفت اما باربریس در دقیقه ۶۱ گل تساوی کروتونه میهمان را به ثمر رساند تا اینتر با تساوی یک بر یک کماکان در حسرت پیروزی بماند و بیش از پیش از مدعیان قهرمانی فاصله بگیرد.

 • تساوی ناامید کننده اینتر مقابل تیم قعر جدولی اسپال

  تیم فوتبال اینتر در ثانیه‌های پایانی بازی مقابل تیم قعر جدولی اسپال پیروزی را با تساوی عوض کرد. تیم فوتبال اینتر امروز در هفته بیست و دوم سری‌آ ایتالیا میزبان تیم قعر جدولی اسپال بود که این دیدار تا دقیقه ۹۰ با پیروزی نراتزوری همراه بود که در ثانیه‌های پایانی رقیب موفق شد گل تساوی را بزند و بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام رسید.گل اینتر را ویکاری( گل به خودی در دقیقه ۴۸) به ثمر رساند و گل اسپال را پالوشی در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند.اینتر با این تساوی ۴۴ امتیازی شد و در رده چهارم جدول ماند. اسپال نیز با این تساوی ارزشمند ۱۷ امتیازی شد و در رده هجدهم جدول قرار دارد.

 • اینتر در آخرین دقایق از شکست خانگی مقابل رم گریخت

  تساوی خانگی نراتزوری برابر جالوروسی در هفته بیستم و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، این تیم را بیش از پیش از صدر جدول دور کرد. در آخرین و حساس‌ترین دیدار از هفته بیست‌و‌یکم سری A تیم‌های فوتبال اینتر و رم در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رساند.گل نخست این بازی را استفان الشعراوی در دقیقه ۳۱ برای رم به ثمر رساند. برتری تیم میهمان تا ۴ دقیقه به پایان وقت‌های معمول بازی ادامه داشت تا اینکه ماتیاس وسینو با زدن گل تساوی، اینتر را از شکست خانگی برابر رم نجات داد. و به این ترتیب هفتمین تساوی اینتر و چهارمین تساوی رم در این فصل سری A رقم خورد.با این نتیجه اینتر ۴۳ امتیازی شد و با حفظ جایگاهش در رده چهارم، فاصله ۳ امتیازی خود را با رم رده پنجمی را حفظ کرد...

 • پسر سیمئونه پیروزی را از اینتر گرفت

  فیورنتنیا و اینترمیلان در هفته بیستم سری آ در فلورانس به تساوی رضایت دادند. در ادامه هفته بیستم رقابت‌های سری آ ایتالیا، فیورنتینا در فلورانس میزبان اینترمیلان بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.شاگردان اسپالتی با گلزنی ایکاردی در دقیقه ۵۵ در آستانه پیروزی قرار داشتند اما در دقیقه ۱+۹۰ جیووانی سیمئونه برای فیورنتینا گلزنی کرد تا اینتر ۳ امتیاز بازی را در خانه حریف از دست بدهد.اینتر با این تساوی چندین هفته است که در حسرت پیروزی قرار دارد و با ۴۲ امتیاز در مکان سوم سری آ قرار دارد.فیورنتینا هم با ۲۸ امتیاز در رده هفتم ایستاد.

 • ناکامی ‌های اینتر ادامه دارد؛ توقف شاگردان اسپالتی مقابل لاتزیو

  اینتر در دیداری حساس در خانه مقابل لاتزیو به تساوی دست یافت تا ناکامی‌های اینتر تداوم یابد. در چارچوب هفته نوزدهم سری آ ایتالیا از ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه دو تیم مدعی اینتر و لاتزیو در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا به مصاف هم رفتند..این دیدار حساس با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا اینتر بعد شکست هفته گذشته مقابل ساسولو و حذف از جام حذفی مقابل میلان ۲ امتیاز دیگر را اینبار مقابل لاتزیو از دست دهد.در جدول سری آ ایتالیا اینتر با ۴۱ امتیاز سوم و لاتزیو با ۳۷ امتیاز پنجم است.

 • میلان با فتح دربی به نیمه‌نهایی رسید

  میلان دربی شهرش را برد و به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی ایتالیا راه یافت. تیم میلان با برتری یک بر صفر در دربی شهر مقابل اینترمیلان به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا راه یافت. در دربی «دلامادونینا» در مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام حذفی ایتالیا، ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش در وقت قانونی به تساوی بدون گل دست یافتند. اتفاق مهم وقت‌های قانونی، نپذیرفته شدن گل برزوویچ به خاطر آفساید پس از بازبینی ویدئویی بود. در ۲ وقت ۱۵ دقیقه‌ای، میلان با گل دقیقه ۱۰۴ کوترونه به برتری یک بر صفر دست یافت و در نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا رقیب لاتزیو شد.

 • اینتر با شکست و ناپولی با پیروزی به استقبال کریسمس رفتند

  هجدهمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با ثبت دومین شکست نراتزوری و چهاردهمین برد آبی‌پوشان شهر ناپل پیگیری شد. در ادامه دیدارهای هفته هجدهم سری A ایتالیا، امشب (شنبه) ۵ دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها اینتر در خانه ساسولو با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. تنها گل این بازی را دیه‌گو فالچینلی در دقیقه ۳۴ به ثمر رساند، ضمن اینکه مائورو ایکاردی، کاپیتان اینتر در دقیقه ۴۹ بازی یک پنالتی به هدر داد.با این نتیجه اینتر ۴۰ امتیازی ماند و فرصت سبقت گرفتن از یوونتوس رده دومی که در آخرین بازی امشب، میزبان رم است را از دست داد و در رده سوم ماند، البته امکان سقوط این تیم به رده چهارم در صورت پیروزی جالوروسی در خانه بانوی پیر وجود دارد.در دیگر بازی مهم امشب سری A، ناپولی در مصافی پرگل برابر میهمانش سامپدوریا که در آن دو بار از تیم شهر جنوا عقب افتاد، در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد...

 • یوونتوس برد و جای اینتر را در رده دوم گرفت

  راه‌راه پوشان تورین با شکست بولونیا، جای اینتر در مکان دوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا را گرفت. ر چارچوب هفته هفدهم سری A ایتالیا از ساعت ۱۷:۳۰ امشب (یکشنبه) چهار بازی همزمان برگزار شد که در یکی از این بازی‌های بولونیا در حالی که پذیرای یوونتوس بود با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب میهمانش شد.برای مدافع عنوان قهرمانی در این دیدار میرالم پیانیچ (۲۷)، ماریو ماندزوکیچ (۳۶) و بلز متویدی (۶۴) گلزنی کردند. شاگردان آلگری با این برد ۴۱ امتیازی شدند و جای اینتر ۴۰ امتیازی در رده دوم جدول را گرفتند.در سایر دیدارهای برگزار شده عصر امروز هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:کروتونه یک - کیه‌وو ورونا صفرفیورنتینا صفر - جنوا صفرسامپدوریا صفر - ساسولو یکدر ادامه این مسابقات از ساعت ۲۰:۳۰ امشب بنونتو در خانه‌اش به مصاف اسپال می‌رود و در دیدار پایانی هفته از ساعت ۲۳:۱۵ آتالانتا پذیرای لاتزیو است.

 • گربه سیاه قدیمی اولین شکست فصل اینتر را رقم زد

  سریال شکست‌ناپذیری نراتزوری با باخت خانگی مردان اسپالتی برابر اودینزه به پایان رسید. در آغاز هفته هفدهم سری A، امشب (شنبه) اینتر صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها مقابل میزبانش اودینزه با نتیجه ۳ بر یک باخت و به این ترتیب برای اولین بار در این فصل تن به شکست داد.در این بازی اودینزه که از قدیم به «گربه سیاه» اینتر معروف است در دقیقه ۱۴ توسط کوین لازانیا، رودریگو دپل در دقیقه ۶۱ (از روی نقطه پنالتی) و آنتونیو باراک در دقیقه ۷۷ به گل رسید و تنها گل اینتر را هم مائورو ایکاردی در دقیقه ۱۵ به ثمر رسید. ایکاردی با این گل ۹۵ گله و دهمین گلزن برتر تاریخ باشگاه شد، هر چند گل او مانع از شکست نراتزوری نشد.

 • اینتر در ضربات پنالتی رقیب دسته سومی را حذف کرد

  تیم بزرگ فوتبال ایتالیا مقابل رقیب دسته سومی دچار دردسر شد. تیم اینترمیلان به سختی و با برتری در ضربات پنالتی بازی مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام حذفی ایتالیا مقابل تیم دسته سومی پاردنونه به مرحله بعدی رقابت‌ها راه یافت. اینتر با ترکیب جوان خودش ۱۲۰ دقیقه مقابل دفاع رقیب راه به جایی نبرد و در نهایت پس از تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه با برتری حداقلی ۵ بر ۴ در ضربات پنالتی، رقیبش را حذف و خودش را به جمع ۸ تیم برتر رساند.

 • دربی ایتالیا مساوی شد؛ اینتر بالاتر از یوونتوس صدرنشین ماند

  دربی ایتالیا با تساوی خاتمه یافت. نبرد موسوم به «دربی ایتالیا» با تساوی بدون گل تیم یوونتوس در خانه‌اش مقابل اینتر به پایان رسید تا تیم اسپالتی با این پیروزی در صدر جدول بماند.در این بازی نه‌چندان جذاب هفته شانزدهم سری A ایتالیا اتفاق خاصی رخ نداد و با شکل‌گیری تساوی بدون گل، اختلاف تیم‌های رده اول و سوم جدول در عدد ۲ باقی ماند.

 • جشنواره گل اینتر مقابل کیه‌وو با هت‌تریک پریشیچ

  نراتزوری با کسب یک برد خانگی قاطع برابر کیه‌وو به صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا صعود کرد. در ادامه دیدارهای شب سوم از هفته پانزدهم سری A ایتالیا، امشب (یکشنبه) سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال اینتر با نتیجه ۵ بر صفر بر میهمانش کیه‌وو ورونا غلبه کرد.ایوان پریشیچ ۳ بار در دقایق ۲۳، ۵۷ و ۹۰، مائورو ایکاردی در دقیقه ۳۸ و میلان اسکرینیار در دقیقه ۶۰ گل‌های نراتزوری را زدند.با این پیروزی قاطع، اینتر ۳۹ امتیازی شد و جای ناپولی که جمعه شب در خانه‌اش به یوونتوس باخت را در صدر جدول گرفت. اینتر در حال حاضر تنها تیم بدون باخت سری A ایتالیا است.در دو بازی دیگر سری A، فیورنتینا با نتیجه ۳ بر صفر بر ساسولو غلبه کرد و بولونیا در خانه مقابل کالیاری به تساوی یک بر یک رضایت داد.

 • اینتر با پیروزی بر کالیاری موقتا صدرنشین شد

  تیم اینتر با کسب یک پیروزی دیگر به صدر جدول سری A رسید. تیم اینتر با برتری ۳ بریک در زمین کالیاری در آخرین بازی شب اول هفته چهاردهم سری A موقتا به صدر جدول صعود کرد.ایکاردی در دقایق ۲۹ و ۸۴ و بروزوویچ در دقیقه ۵۵ برای اینتر و پاولوتی در دقیقه ۷۱ برای کالیاری گل زدند. اینتر با این پیروزی ۳۶ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول رسید. کالیاری ۱۵ امتیازی در رده سیزدهم باقی ماند.

 • اینتر با پیروزی بر آتالانتا به رده دوم صعود کرد

  اینتر با یک پیروزی راحت به رده دوم جدول سری A ایتالیا صعود کرد. تیم اینترمیلان با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل آتالانتا در هفته سیزدهم سری A ایتالیا به رده دوم جدول صعود کرد. در این بازی، اینتر توسط ایکاردی، ستاره آرژانتینی خط حمله‌اش در دقایق ۵۱ و ۶۰ به گل رسید و ضمن کسب برتری ۲ بر صفر با ۳۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.آتالانتای ۱۶ امتیازی در رده یازدهم ماند.

 • توقف شاگردان اسپالتی مقابل تورینو؛ اینتر فرصت صدرنشینی را از دست داد

  تیم تحت‌هدایت لوچانو اسپالتی در دیداری خانگی از عهده تورینو برنیامد. در نخستین دیدار از روز دوم از هفته دوازدهم رقابت‌های سری A ایتالیا، از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) تیم‌های فوتبال اینتر و تورینو به مصاف هم رفتند. این بازی که در ورزشگاه جوزپه مه‌اتزآ برگزار می‌شد، در نهایت با تساوی یک بر یک پایان یافت. ایاگو فالکیو با گلزنی در دقیقه ۶۰ تورینو را ابتدا پیش انداخت، اما در دقیقه ۷۹ اِدر روی پاس مائورو ایکاردی نتیجه را به تساوی کشاند.شاگردان لوچانو اسپالتی با این تساوی فرصت صدرنشینی را از دست دادند و با ۳۰ امتیاز همچنان در مکان دوم جدول پست‌سر ناپولی هستند. تورینو هم ۱۷ امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد.

 • صدرنشینی اینتر با پیروزی بر سامپدوریا

  اینتر در شب تداوم گلزنی ستاره آرژانتینی‌اش صدرنشین شد. هفته دهم رقابت‌های سری A ایتالیا با پیروزی و صدرنشینی تیم اینترمیلان شروع شد. این تیم در خانه‌اش مقابل سامپدوریا به برتری ۳ بر ۲ رسید. ایکاردی، مهاجم آرژانتینی سرحال نرآتزوری در ادامه روند خوب گلزنی‌اش در دقایق ۳۲ و ۵۵ گلزنی کرد و دیگر گل اینتر توسط اسکرینار در دقیقه ۱۸ به ثمر رسید. سامپدوریا هم به وسیله کوانکی در دقیقه ۶۴ و کوالیارلا در دقیقه ۸۶ به گل رسید. اینتر با این پیروزی ۲۶ امتیازی و موقتا صدرنشین شد. سامپدوریای ۱۷ امتیازی در مکان ششم باقی ماند.

 • اینتر روند پیروزی‌های ناپولی را قطع کرد

  سرانجام اینترمیلان به روند پیروزی‌های ناپولی خاتمه داد. حساس‌ترین بازی هفته نهم رقابت‌های سری A ایتالیا با تساوی بدون گل خانگی ناپولی صدرنشین مقابل اینترمیلان به پایان رسید. در این بازی بین تیم‌های اول و دوم جدول، گلی رد و بدل نشد و با این تساوی بدون گل، ناپولی پس از ۸ پیروزی متوالی سرانجام متوقف شد. با این تساوی بدون گل، ناپولی ۲۵ امتیازی در صدر و اینتر ۲۳ امتیازی در رده دوم باقی ماندند.

 • اینتر با هت‌تریک ایکاردی دربی را فتح کرد

  دربی جذاب میلان این بار با برتری اینتر به پایان رسید. دربی جذاب و پرگل میلان در هفته هشتم سری A ایتالیا با برتری ۳ بر ۲ اینترمیلان به پایان رسید. تنها گل ایکاردی در دقیقه ۲۸، نیمه اول نه‌چندان جذاب را با برتری یک بر صفر اینتر همراه کرد. در نیمه دوم ابتدا میلان در دقیقه ۵۶ توسط سوسو به گل تساوی دست یافت اما در ادامه باز هم ایکاردی در دقیقه ۶۳ اینتر را پیش انداخت.حرکت زیبای بوناونتورا و اشتباه هندانوویچ در دقیقه ۸۱، گل تساوی میلان را در پی داشت و در هر شرایطی که تصور می‌شد بازی مانند ۲ دربی قبلی با تساوی خاتمه یابد، ایکاردی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۹۰ گل برتری اینتر را به ثمر رساند و با هت‌تریک او، اینتر با نتیجه ۳ بر ۲ فاتح دربی شد. اینتر با این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد اما میلان ۱۲ امتیازی در مکان دهم قرار گرفت.

 • ویدال به اینتر چراغ سبز نشان داد

  هافبک شیلیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ به بازگشت به سری A ایتالیا تمایل نشان داده است. با وجود تلاش نافرجامی که تابستان امسال برای خرید آرتورو ویدال از بایرن مونیخ انجام داد، باشگاه اینتر بار دیگر شانس خود را برای خرید این هافبک شیلیایی امتحان خواهد کرد.به گزارش روزنامه کوریره دلواسپورت ایتالیا، اخراج کارلو آنچلوتی از بایرن مونیخ نظر ویدال را در مورد ماندن در آلیانتس آره‌نا تغییر داده و راه اینتری‌ها را برای رسیدن به بازیکنی که سال ۲۰۱۵ یوونتوس را برای رفتن به مقصد مونیخ ترک کرد، هموار کرده است. این نشریه همچنین نوشته که ویدال به نراتزوری برای پیوستن به این تیم در پایان فصل چراغ سبز نشان داده و آماده است که یک بار دیگر بازی در سری A را تجربه کند...

 • اینتر به سختی برد و به رده دوم صعود کرد؛ جشنواره گل لاتزیو برابر ساسولو

  شاگردان لوچانو اسپالتی برابر رقیب تازه سری A شده خود به پیروزی رسیدند. هفته هفتم سری A ایتالیا، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (یکشنبه) با انجام پنج دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها تیم فوتبال اینتر در دیداری خارج از خانه برابر بِنِونتو که تازه به بالاترین سطح فوتبال باشگاهی ایتالیا صعود کرده به برتری ۲ بر یک رسید. برای نراتزوری در این دیدار مارسلو بروزوویچ در دقایق ۱۹ و ۲۲ گلزنی کرد و تنها گل بنونتو را مارکو د‌ِ آلساندرو در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند. شاگردان لوچانو اسپالتی با این برد ۱۹ امتیازی شدند و موقتاً به رده دوم جدول صعود کردند.در دیداری دیگر لاتزیو در ورزشگاه المپیکوی شهر رم با نتیجه ۶ بر یک میهمانش، ساسولو را در هم کوبید...

 • برتری اینتر برابر جنوا در دقایق پایانی؛ لاتزیو برد و به رده چهارم صعود کرد

  در روزی که شاگردان اسپالتی برابر جنوا به پیروزی رسیدند، لاتزیو نیز از سد هلاس ورونا گذشت. هفته ششم سری A ایتالیا، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (یکشنبه) با انجام چهار دیدار همزمان پیگری شد که در یکی از این بازی‌ها اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا با نتیجه یک بر صفر از سد جنوا گذشت. تنها گل نراتزوری را در این دیدار دانیلو دی‌آمبروسیو در دقیقه ۸۷ به ثمر رساند. اومنگا در دقیقه ۱+۹۰ و عدال طرابت در دقیقه ۴+۹۰ از جنوا اخراج شدند. شاگردان لوچانو اسپالتی با این برد ۱۶ امتیازی شدند و جایگاه سومی خود را استحکام بخشیدند.در بازی دیگر لاتزیو با نتیجه ۳ بر صفر مقابل میزبانش، هلاس ورونا به برتری دست یافت. برای آبی‌پوشان شهر رم در این دیدار چیرو ایموبیله (۲۴- پنالتی و ۴۱) و آدام ماروسیچ (۶۰) گلزنی کردند. شاگردان سیمونه اینزاگی با این برد شمار امتیازات خود را به عدد ۱۳ رساندند و به مکان چهارم جدول صعود کردند...

 • اینتر سرانجام متوقف شد

  سرانجام روند پیروزی‌های تیم اسپالتی قطعی شد. هفته پنجم سری A ایتالیا با تساوی یک بریک اینترمیلان در زمین بولونیا شروع شد. در این بازی، ابتدا وردی در دقیقه ۳۲ بولونیا را پیش انداخت اما در ادامه ایکاردی در دقیقه ۷۷ برای اینتر بازی را به تساوی کشاند تا با تساوی یک بریک، اینتر پس از ۴ پیروزی در ۴ بازی ابتدایی متوقف شود، با این حال با ۱۳ امتیاز موقتا در صدر جدول قرار بگیرد. بولونیای ۵ امتیازی در رده یازدهم ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391