برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار فوتبال : «والنسیا»

 • والنسیا ناباورانه شکست خورد

  والنسیا در خانه رقیبش متحمل یک شکست ناباورانه شد. در ادامه هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) تیم والنسیا در نهایت ناباوری در خانه لاس‌پالماس ۲ بریک شکست خورد. در این بازی، مینا در دقیقه ۵ والنسیا را پیش انداخت اما در ادامه تیم جزایر قناری توسط ویرا در دقیقه ۲۰ و سالری در دقیقه ۵۴ (از روی نقطه پنالتی) به گل رسید و برتری ۲ بریک را رقم زد. ضمن اینکه پائولیستا از والنسیا در دقیقه ۵۲ اخراج شد.

 • والنسیا باخت هفته گذشته را با غلبه بر خیرونا به فراموشی سپرد

  والنسیا با غلبه بر خیرونا دوباره جان گرفت و در مکان سوم ایستاد. در چارچوب هفته هجده لالیگا از ساعت ۱۸ و۴۵ دقیقه والنسیا به مصاف خیرونا رفت.والنسیا که هفته گذشته مقابل سلتاویگو تن به شکست داده بود مقابل خیرونا با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.برای خفاش‌ها رامالهو (گل به خودی) ۲۹، دانیل پارخو ۴۸ پنالتی گلزنی کردند و تک گل خیرونا را پورتو ۸به ثمر رساند.در جدول لالیگا والنسیا با ۳۷ امتیاز سوم و خیرونا با ۲۳ امتیاز دهم است.

 • ویارئال فاتح دربی والنسیا شد

  دربی والنسیا به سود زیردریایی‌های زرد خاتمه یافت. هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با برتری یک بر صفر تیم ویارئال در دربی در خانه والنسیا ادامه یافت. تنها گل تیم ملقب به «زیردریایی‌های زرد» توسط باکای کلمبیایی در دقیقه ۲۴ به ثمر رسید. ضمن اینکه دراین دربی پربرخورد، زاتزا از والنسیا در دقیقه ۶۰ و تریگوروس از ویارئال در دقیقه ۸۳ کارت قرمز گرفتند.

 • والنسیا به نفع بارسلونا از ختافه ۱۰ نفره شکست خورد!

  تیم آماده این روزهای لالیگا شکست ناباورانه‌ای را متحمل شد. در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) تیم والنسیا در خانه ختافه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. پس از اخراج آرامباری از ختافه در دقیقه ۲۵، این تیم توسط برگارا در دقیقه ۶۶ به گل رسید تا با برتری یک بر صفر تیم مادریدی مقابل والنسیا، بارسلونای صدرنشین و دیگر تیم‌های مدعی خوشحال شوند.

 • والنسیا با کمک داور از بارسلونا امتیاز گرفت

  والنسیا با اشتباه محرز داور موفق به متوقف کردن بارسلونای صدرنشین شد. حساس‌ترین بازی هفته سیزدهم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) بین تیم‌های اول و دوم جدول با تساوی یک بریک بارسلونا در زمین والنسیا به پایان رسید. در نیمه اول و در حالی که ضربه مسی با اشتباه نتو، سنگربان والنسیا از خط دروازه گذشت، کمک داور و داور اعتقادی به گل نداشتند. در نیمه دوم والنسیا توسط رودریگو در دقیقه ۶۰ به گل رسید اما بارسلونا در دقیقه ۸۲ برخلاف جریان بازی با پاس زیبای مسی و ضربه آلبا، بازیکن سابق والنسیا بازی را به تساوی یک بریک کشاند. درنهایت بازی با همین نتیجه پایان یافت تا والنسیا به لطف اشتباه کمک داور دومین توقف فصل بارسا را رقم بزند و با ۳۱ امتیاز پشت سر بارسلونای ۳۵ امتیازی در رده دوم بماند.

 • والنسیا با پیروزی جایگاهش را حفظ کرد

  والنسیا با پیروزی در خانه رقیبش بر اختلاف امتیاز خود با قهرمان اروپا افزود. دومین بازی شب سوم هفته دوازدهم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با برتری ۲ بر صفر والنسیا در خانه اسپانیول به پایان رسید. در این بازی، کوندوگبیا در دقیقه ۶۷ و مینا در دقیقه ۸۳ برای والنسیا گل زدند. با این پیروزی، والنسیا ضمن استحکام جایگاهش در رده دوم، ۳۰ امتیازی شد و برتری امتیازی خود نسبت به رئال مادرید، قهرمان اروپا را به ۶ امتیاز رساند.اسپانیول ۱۳ امتیازی در رده سیزدهم باقی ماند.

 • والنسیا با یک برد خانگی قاطع به بارسلونا نزدیک شد

  خفاش‌ها هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا را با یک پیروزی قاطع خانگی پشت سر گذاشتند. دومین روز از هفته یازدهم لالیگای اسپانیا با پیروزی ۳ بر صفر والنسیا برابر لگانس در ورزشگاه مستایا آغاز شد. خفاش‌ها با گل‌هایی که دانیل پارخو در دقیقه ۱۴، رودریگو در دقیقه ۷۱ و سانتی مینا در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند، میهمان رده هفتمی خود را شکست دادند و با این پیروزی ۲۷ امتیازی شدند تا جایگاه خود را در رده دوم جدول تثبیت کنند. هشتمین پیروزی این فصل شاگردان مارسلینو در این فصل آنها را به فاصله یک امتیازی بارسلونا صدرنشین رساند. امشب (شنبه) سه بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است: دپورتیوو لاکرونیا – اتلتیکو مادرید (۱۸:۴۵) آلاوس – اسپانیول (۲۱) بارسلونا – سویا (۲۳:۱۵) در جدول رده‌بندی لالیگا، پس از بارسلونا و والنسیا، رئال مادرید ۲۰ امتیازی سوم است.

 • تداوم روزهای خوب والنسیا با برتری مقابل سویا

  روزهای خوب تیم قدیمی اسپانیا با برتری پرگل مقابل رقیب قدرتمندش ادامه یافت. در ادامه هفته نهم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) تیم والنسیا در ادامه نتایج خوب خودش با نتیجه ۴ بر صفر مقابل میهمان قدرتمند خود، سویا به برتری دست یافت.کودس در دقایق ۴۳ و ۹۲، زاتزا در دقیقه ۵۱ و مینا در دقیقه ۸۵ برای والنسیا گل زدند. تیم میزبان با این پیروزی، ۲۱ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد اما سویای ۱۶ امتیازی در رده ششم قرار گرفت.

 • والنسیا اولین ۳ امتیاز را دشت کرد

  خفاش‌ها در اولین بازی فصل خودشان پیروز شدند. در ادامه هفته نخست لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) تیم والنسیا در خانه با نتیجه یک بر صفر از سد لاس‌پالماس گذشت.زاتزا در دقیقه ۲۲ تنها گل والنسیا را به ثمر رساند تا تیم ملقب به «خفاش‌ها» قدم اول در فصل جدید لالیگا را محکم بردارد. ضمن اینکه هلیلوویچ از لاس‌پالماس در دقیقه ۳۳ از بازی اخراج شد.

 • والنسیا خانه اسپانیول را دست پر ترک کرد

  هفته ماقبل پایانی لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی خارج از خانه خفاش‌ها برابر اسپانیول آغاز شد. در نخستین شب از هفته سی‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا، امشب (شنبه) تیم فوتبال والنسیا با تک گل دقیقه ۷۵ خوسه گایا، میزبانش اسپانیول را شکست داد. با این نتیجه «خفاش‌ها» ۴۶ امتیازی شدند و به رده یازدهم صعود کردند. اسپانیول هم با ۵۳ امتیازی قبلی‌اش در رده نهم باقی ماند.امشب از ساعت ۲۱ یک بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که در آن اوساسونا میزبان گرانادا خواهد بود.در جدول رده‌بندی لالیگا، تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید هر دو با ۸۴ امتیاز و برحسب نتایج بازی‌های رو در رو به ترتیب اول و دوم هستند و اتلتیکو مادرید ۷۴ امتیازی سوم است.

 • رئال مادرید با برتری دشوار مقابل والنسیا موقتا صدرنشین شد

  سفیدپوشان مادرید یک بازی دشوار را با پیروزی به پایان رساندند تا سرنوشت قهرمانی را کماکان در چنگ خود داشته باشند. رئال مادرید با برتری خانگی ۲ بریک مقابل والنسیا در بازی مهم شب دوم هفته سی و پنجم لیگ دسته اول اسپانیا، ۳ امتیاز کلیدی در راه رقابت قهرمانی با بارسلونا به دست آورد و موقتا صدرنشین شد. کریس رونالدو پس از اینکه در دقیقه ۲۷ رئال مادرید را پیش انداخت در دقیقه ۵۷ یک ضربه پنالتی را از دست داد. پاخو از والنسیا در دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی کشاند و در نهایت مارسلو ۴ دقیقه بعد گل برتری رئال را وارد دروازه رقیب کرد. رئال با این پیروزی دشوار ۸۱ امتیازی شد و تا قبل از بازی امشب بارسلونا با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به این تیم در صدر قرار گرفت. والنسیای ۴۰ امتیازی در رده دوازدهم باقی ماند.

 • «خفاش‌‌ها» در خانه مالاگا تسلیم شدند

  تیم فوتبال والنسیا برای بیست و دومین بار در فصل جاری لالیگا امتیاز از دست دادند. دیدارهای دومین روز از هفته سی‌و‌سوم لالیگای اسپانیا امروز (شنبه) با مصاف خارج از خانه تیم فوتبال والنسیا برابر مالاگا آغاز شد که این بازی را «خفاش‌‌ها» با نتیجه ۲ بر صفر باختند. خوسه رسیو در دقیقه ۱۳ و ساندرو رامیرس در دقیقه ۴۰ گل‌های این بازی را برای مالاگا به ثمر رساندند تا پانزدهمین شکست این فصل والنسیا را رقم بزنند. والنسیا با این نتیجه ۴۰ امتیاز و در رده دوازدهم جدول باقی ماند. مالاگا اما ۳۶ امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول صعود کرد...

 • پیروزی خارج از خانه خفاش‌ها مقابل گرانادای ته جدولی

  والنسیا در خانه گرانادای ته جدولی به پیروزی رسید. در چارچوب هفته سی و یکم لالیگا از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه والنسیا در خانه گرانادای ته جدولی به میدان رفت.این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود والنسیا خاتمه یافت.در جول لالیگا والنسیا با ۳۹ امتیاز دوازدهم و گرانادا با ۲۰ امتیاز نوزدهم است.

 • رکورد تحسین‌برانگیز بارسلونا در شب پیروزی مقابل والنسیا

  آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا مقابل «خفاش‌ها» علاوه بر کسب یک پیروزی مهم، یک رکورد تحسین‌برانگیز هم برجای گذاشتند. به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، پیروزی ۴ بر ۲ شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال بارسلونا برابر والنسیا در ورزشگاه نوکمپ علاوه بر ۳ امتیاز، با یک دستاورد دیگر برای شاگردان لوئیس انریکه همراه بود.این بیست و هشتمین بازی کاتالان‌ها در فصل جاری لالیگا بود و بیست و هشتمین بازی آنها که در آن نه کارت قرمز می‌گیرند نه مرتکب خطای پنالتی می‌شوند که این اتفاق در ۴۶ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.هم بارسلونا، هم رئال مادرید سال ۱۹۷۱ تا هفته بیست و هشتم لالیگا نه اخراجی داشتند نه مرتکب خطای پنالتی شده بودند و حالا آبی‌و اناری‌ها آن رکورد را تکرار کرده‌اند.در این فصل اما شش بار پیش آمده است حداقل یک نفر از بازیکنان تیم‌های حریف بارسلونا در لالیگا از زمین بازی اخراج شده باشد.

 • بارسلونا در خانه ۳ امتیاز کلیدی به دست آورد

  آبی‌واناری‌های کاتالونیا از یک بازی دشوار خانگی سه امتیاز به دست آوردند. آخرین بازی شب سوم هفته بیست‌وهشتم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با برتری ۴ بر ۲ تیم بارسلونا در خانه‌اش مقابل والنسیا به اتمام رسید. ابتدا مانگالا در دقیقه ۲۹ والنسیا را پیش انداخت، اما سوارز در دقیقه ۳۵ بازی را به تساوی کشاند. خطای منجر به اخراج مانگالا از والنسیا، پنالتی گل شده مسی در دقیقه ۴۴ برای بارسلونا را در پی داشت اما الحدادی، بازیکن بارسلونا یک دقیقه بعد بار دیگر والنسیا را به گل رساند.دیگر گل مسی در دقیقه ۵۲ برتری ۳ بر ۲ بارسلونا را رقم زد و در نهایت گومز در دقیقه ۸۹ گل چهارم بارسلونا را به ثمر رساند تا این تیم با ۶۳ امتیاز پشت سر رئال مادرید در رده دوم، تعقیب‌کننده صدرنشین بماند. والنسیای ۳۰ امتیازی نیز در رده چهاردهم قرار گرفت.

 • فرار دیرهنگام والنسیا از شکست خانگی مقابل خیخون

  «خفاش‌ها» با گلزنی مهاجم پیشین بارسلونا از یک شکست خانگی گریختند. در دومین بازی از هفته بیست و هفتم لالیگا، امروز (شنبه) تیم فوتبال والنسیا مقابل میهمانش اسپورتینگ خیخون به تساوی یک بر یک رضایت داد.در این بازی دوخه کوپ در دقیقه ۶۰ گل نخست را برای خیخون به ثمر رساند. ۵ دقیقه پیش از این گل، سیمونه زازا، مهاجم ایتالیایی والنسیا یک پنالتی به هدر داد. برتری تیم میهمان تا ۵ دقیقه به پایان بازی ادامه داشت تا اینکه منیر الحدادی گل تساوی را برای والنسیا زد و خفاش‌ها را از شکست نجات داد. با این نتیجه والنسیا ۳۰ امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول قرار گرفت.در ادامه بازی‌های امشب لالیگا، از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران سویا میزبان لگانس است، از ساعت ۲۱ مالاگا از آلاوس پذیرایی می‌کند و از ساعت ۲۳:۱۵ گرانادا در خانه به مصاف اتلتیکومادرید می‌رود...

 • والنسیا بازی برده را باخت

  دیدارهای دومین روز از هفته بیست‌‌وچهارم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با شکست خارج از خانه خفاش‌ها برابر میزبان باسکی‌شان آغاز شد. در نخستین دیدار از روز دوم هفته بیست و چهارم لالیگا امروز (شنبه) تیم فوتبال والنسیا که چهارشنبه هفته پیش در خانه‌اش رئال مادرید را شکست داده بود، با نتیجه ۲ بر یک مغلوب میزبانش آلاوس شد.«خفاش‌ها» در حالی تن به شکست دادند که تا دقیقه ۷۸ این بازی با تک گل دقیقه ۷۰ کارلوس سولر پیش بودند اما گل ایبای گومس و گل الکساندر کاتای در دقیقه ۸۶ ورق را به سود میزبان باسکی برگرداند. در این بازی همچنین فابیان اوریانا در دقیقه ۸۸ از والنسیا اخراج شد.والنسیا با قبول دوازدهمین باخت این فصلش در لالیگا، با ۲۴ امتیازی در رده چهاردهم جدول باقی ماند.در ادامه بازی‌های هفته بیست‌ و چهارم لالیگا از ساعت ۱۸:۴۵ امشب سویا میهمان رئال بتیس خواهد بود...

 • رئال مادرید دومین شکست فصل را پذیرفت

  رئال مادرید با شکست در بازی معوقه لالیگا فرصت افزایش اختلاف با بارسلونا را از دست داد. تیم رئال مادرید با شکست ۲ بریک در خانه والنسیا در بازی معوقه لیگ دسته اول اسپانیا( لالیگا) ضمن قبول دومین شکست این فصلش در لیگ از افزایش اختلاف با بارسلونای رده دومی بازماند.زاتزا در دقیقه ۴ و اوریانا در دقیقه ۹ برای والنسیا و کریس رونالدو در دقیقه ۴۴ برای رئال مادرید گل زدند. با این نتیجه، رئال مادرید۵۲ امتیازی در رده اول ماند اما از افزایش اختلاف یک امتیازی فعلی با بارسلونا بازماند؛ هر چند هنوز یک بازی کم‌تر از بقیه تیم‌ها دارد. والنسیای ۲۶ امتیازی در رده چهاردهم قرار گرفت.

 • والنسیا ۳ امتیاز حیاتی به دست آورد

  خفاش‌ها با به دست آوردن ۳ امتیاز کلیدی بیش از پیش از منطقه خطر دور شدند. تیم والنسیا با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل اتلتیک‌بیلبائو در ادامه شب سوم هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) اندکی به اوضاع خودش سرو سامان داد. در این بازی، نانی در دقیقه ۱۹ و زاتزا در دقیقه ۴۵ برای والنسیا گل زدند تا تیم ملقب به خفاش‌ها با به دست آوردن این ۳ امتیاز کلیدی، ۲۳ امتیازی شده و در رده پانزدهم بایستد. بیلبائوی ۳۵ امتیازی در مکان هشتم باقی ماند.

 • جدال والنسیا و بتیس برنده نداشت

  دومین بازی از هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با تساوی خاتمه یافت. در نخستین بازی از روز دوم هفته بیست و دوم لالیگا، امروز (شنبه) تیم فوتبال والنسیا مقابل میزبانش رئال بتیس با تساوی بدون گل متوقف شد.با این نتیجه والنسیا که در فصل جاری اوضاع و احوال خوبی ندارد، برای شانزدهمین بار در کسب پیروزی در لالیگا ناکام ماند و برای پنجمین بار مساوی کرد. خفاش‌ها با این نتیجه ۲۰ امتیازی شدند و در رده پانزدهم قرار گرفتند. بتیس هم ۲۴ امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت.در ادامه بازی‌های هفته بیست و دوم لالیگا از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران، بارسلونا میهمان آلاوس است، تیمی که در پایان فصل در فینال جام حذفی باید به مصاف آن برود.از ساعت ۲۱ هم اتلتیک بیلبائو میزبان دپورتیوو لاکرونیا خواهد بود و در آخرین بازی امشب هم رئال مادرید صدرنشین از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه السادار به مصاف اوساسونا خواهد رفت...

 • والنسیا باز هم شکست خورد

  با یک شکست دیگر اوضاع تیم قدیمی و محبوب فوتبال اسپانیا بیش از پیش بحرانی شد. تیم والنسیا با شکست ۳ بریک در خانه لاس‌پالماس در آخرین بازی هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) بیش از پیش به سقوط نزدیک شد. در این بازی ابتدا «مینا» در دقیقه ۲۱ والنسیا را پیش انداخت اما لاس‌پالماس ۳ بار توسط ویرا در دقیقه ۴۲، لوموس در دقیقه ۵۸ و بواتنگ در دقیقه ۶۱ به گل رسید و ۳ بریک پیروز شد.ضمن اینکه الحدادی از والنسیا در دقیقه ۵۱ از بازی اخراج شد. با این نتیجه، والنسیای ۱۹ امتیازی در رده پانزدهم ماند و لاس‌پالماس ۲۸ امتیازی در مکان یازدهم قرار گرفت.

 • والنسیا فاتح دربی شد

  دربی والنسیا به سود تیم قدیمی شهر به پایان رسید. تیم والنسیا دربی شهرش در خانه ویارئال را با برتری ۲ بر صفر خاتمه داد.در شرایطی که تا قبل از آخرین بازی شب دوم هفته هجدهم لالیگا شانس بیش‌تر پیروزی در این دربی از آن ویارئال بود، والنسیا به عنوان تیم قدیمی‌تر و پرهوادارتر منطقه به لطف ۲ گل سولر در دقیقه ۳۵ و مینا در دقیقه ۴۲ با مربی موقت به برتری ۲ بر صفر دست یافت و با ۱۹ امتیاز در مکان پانزدهم قرار گرفت.ویارئال ۳۱ امتیازی هم ششم ماند. در دیگر بازی شنبه شب، آلاوس در زمین خودش مقابل لگانس با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد.

 • پیروزی خانگی والنسیا مقابل اسپانیول

  سفیدپوشان مستایا در دیداری خانگی از سد اسپانیول گذشتند. در ادامه بازی‌های هفته هجدهم لالیگای اسپانیا، بعدازظهر امروز (یکشنبه) تیم فوتبال والنسیا در ورزشگاه مستایا پذیرای اسپانیول بود و موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپانیول بگذرد.برای سفیدپوشان مستایا در این بازی مارتین مونتویا (۱۷) و سانتی مینا (۷۳) موفق به گلزنی شدند و تک‌گل اسپانیول را هم دیوید لوپس در دقیقه ۸۶ به ثمر رساند.والنسیا با این برد ۱۷ امتیازی شد و همچنان در مکان هفدهم جدول ۲۰ تیمی لالیگاست. اسپانیول هم با قبول این شکست ۲۳ امتیازی باقی ماند و در حال حاضر در رده یازدهم ایستاده است...

 • ادعای رسانه‌های اسپانیایی؛ استعفای پراندلی پذیرفته شده است

  منابع اسپانیایی ادعا کردند استعفای سرمربی والنسیا پذیرفته شده است. طبق ادعای منابع خبری اسپانیا، سران باشگاه والنسیا با استعفای چند ساعت قبل چزاره پراندلی، سرمربی این تیم موافقت کرده‌اند و او از سال جدید میلادی سکاندار خفاش‌ها نیست. پراندلی که چند ماه قبل تیم را از مربی موقتی به نام آیستران تحویل گرفت، ابتدای راه نتایج مطلوبی گرفت اما در ادامه اوضاع تیم دوباره وخیم شد و قرار گرفتن در رده هجدهم و جدی شدن خطر سقوط، برای سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا چاره‌ای غیر از استعفا باقی نگذاشت.

 • شکست خفاش‌ها در سن سباستین

  والنسیا در خانه سوسیه‌داد و در هفته پانزدهم لالیگا متحمل شکست شد. از هفته پانزدهم رقابت‌های لالیگا والنسیا در آنوئتا سن سباستین میهمان رئال سوسیه‌داد بود و با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد.در این بازی ویلیان ژوزه در دقایق ۲ و ۲۴ و خوان می ۹۰ برای سوسیه‌داد گل زدند وگل های والنسیا توسط پارخو دقیقه ۳۶ و باکالی ۹۰ از روی نقطه پنالتی زده شد.ضمن اینکه کانسلو در دقیقه ۸۲ از والنسیا اخراج شد.سوسیه‌داد با این برد ۲۶ امتیازی شد و تا رده چهارم صعود کرد و والنسیا هم با ۱۲ امتیاز هفدهم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391