برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زیدان دوباره پا به توپ شد

یکشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۵

ستاره سابق باشگاه رئال مادرید، در جلسه تمرینی اخیر تیم، مجددا پابه توپ شد.

 و

زین الدین زیدان، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید و مدیر کنونی تیم کهکشانی، سورپرایز بزرگ جلسه تمرینی روز شنبه شهرک والدبباس بود. او در جلسه تمرینی روز شنبه،چند دقیقه بعد از آنکه مورینیو از تغییراتی در تیم در فصل آینده خبر داد، با شورت ورزشی گام به زمین چمن گذاشت.

مورینیو در کنفرانس خبری ودرصحبتهایی درمورد ابهاماتی که راجع به آینده زیدان مطرح شده،گفت:« هیچ ایده ای ندارم که در آینده چه خواهد شد.این سوالات به من مربوط نیست. این سوالات مربوط به کسی است که مدیریت تیم را در دست دارد ومن برای هیچ چیزی دستور نمی دهم. این طور به نظرمن می رسد که اگر پست زیدان عوض شود،او جایگاه بهتری به دست خواهد آورد. پستی که بتواند او را قدرتمندتر و خوشبخت تر نماید.»

این درحالی است که سران باشگاه مادریدی در حال بررسی این گزینه هستند تا مدیریت تیم پایه ای این باشگاه را به زین الدین زیدان دهند و او را بهترین الگو و نمونه برای جوانان تیم پایه ای و سمبلی برای تقلید این جوانان می دانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391