برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تکنولوژی دوربین خط دروازه از دو فصل آینده

پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۵ — ورزش۳

قرار است فیفا در تابستان پیش رو در مورد استفاده از تکنولوژی خط دروازه در رقابت های فصل آینده تصمیم گیری کند .


ریچارد اسکودامور، مدیر اجرایی لیگ برتر، اعلام کرد استفاده از تکنولوژی دوربین خط دروازه در این رقابت ها، زودتر از سال ۲۰۱۳ اتفاق نخواهد افتاد.
قرار است فیفا در تابستان پیش رو در مورد استفاده از تکنولوژی خط دروازه در رقابت های فصل آینده تصمیم گیری کند و در حال حاضر دو سیستم متفاوت برای استفاده به طور آزمایشی در نظر گرفته شده است.
با توجه به اینکه در رقابت های این فصل لیگ های مختلف اروپایی، جنجال های زیادی در مورد صحت تصمیم گیری داوران در مورد عبور توپ از خط دروازه ایجاد شد، درخواست‌ها از فیفا برای استفاده از تکنولوژی دوربین روی خط دروازه افزایش پیدا کرد.
اما اسکودامور علی رغم استقبال از این طرح، اعلام کرد استفاده از این دوربین‌ها برای شروع رقابت های فصل ۱۳-۲۰۱۲ امکان پذیر نیست.
او در گفتگو با اسکای اسپورت نیوز گفت:" این اتفاق به زودی رخ خواهد داد و ما از باشگاه‌ها خواهیم خواست که این را در اولین فرصت انجام دهند.
اما بعید است بتوانیم آن را در آغاز رقابتهای فصل آینده استفاده کنیم. اتفاقات زیادی پیش از آن باید رخ دهد که بعید است به فصل آینده برسد. شاید فصل بعد از آن، زمان واقع گرایانه تری باشد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391