برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ته وز: از فرگوسن عذر خواهی نمی‌کنم

پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۱ — شفاف

هر زمانی که او درمورد یک بازیکن بد صحبت می‌کند و یا صحبتهای بیخودی راجع به من برزبان می‌آورد، هیچ وقت کسی نمی‌گفت که او باید عذرخواهی کند ولی وقتی تو کاری انجام می‌دهی، باید معذرت بخواهی. ولی من عذرخواهی نمی‌کنم


ورزش۳: کارلوس ته وز، مهاجم آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که بعداز در دست داشتن پلاکاردی جنجالی در جشن قهرمانی سیتی در لیگ بر‌تر که روی آن نوشته شده بود «روحت شاد فرگی»، از سرالکس فرگوسن، مربی یونایتد به صورت شخصی عذرخواهی نخواهد کرد.

روز دوشنبه و درحالی که کاروان باشگاه سیتی برروی اتوبوسی سرباز در جشن قهرمانی شرکت داشت و ازمیان هواداران عبور می‌کرد، کارلوس ته وز با پلاکاردی که رویش نوشته شده بود: «روحت شاد فرگی» دیده می‌شد. این اقدام ته وز در حقیقت واکنشی به صحبتهای اخیر مربی یونایتد بود که گفته بود که در طول زمانی که او زنده است، سیتی به قهرمانی لیگ بر‌تر نخواهد رسید.

بلافاصله بعد از انتشار تصاویر ته وز با این پلاکارد بود که مسئولان باشگاه سیتی با انتشار بیانیه‌ای ازفرگوسن و باشگاه یونایتد عذرخواهی کرده و اعلام کردند که ته وز اشتباه بزرگی در قضاوت درمورد حرف فرگوسن انجام داده است.


ته وز درزمان ورود به فرودگاه اسیه سای بوئنوس ایرس گفت: «این طور به نظر می‌رسد که انگار فرگوسن، نخست وزیر انگلیس است. چون هر زمانی که او درمورد یک بازیکن بد صحبت می‌کند و یا صحبتهای بیخودی راجع به من برزبان می‌آورد، هیچ وقت کسی نمی‌گفت که او باید عذرخواهی کند ولی وقتی تو کاری انجام می‌دهی، باید معذرت بخواهی. ولی من عذرخواهی نمی‌کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391