برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هفته آخر رقابت های بوندس لیگای آلمان پیگیری شد

یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۲ — واحد مرکزی خبر

هفته سی و چهارم (هفته آخر) فوتبال باشگاه های آلمان موسوم به بوندس لیگا روز شنبه با برگزاری چند دیدار پیگیری شد. در این دیدارها تیم فوتبال دورتموند قهرمان این فصل بوندس لیگا با نتیجه چهار بر صفر از سد فرایبورگ گذشت.

در این مسابقه بلاژکوفسکی در دقایق پنج و سی و نه و لواندوفسکی در دقایق بیست و بیست و هفت برای دورتموند گلزنی کردند. تیم فوتبال شالکه صفر چهار نیز سه بر دو وردربرمن را مغلوب کرد.

پیزارو در دقایق چهل و دو (پنالتی) و هشتاد و دو گل های وردربرمن را به ثمر رساند و درکسلر در دقیقه سی و هونتلار در دقایق شصت و پنج و هفتاد و چهار برای شالکه گلزنی کردند. هانوفر نیز دو بر یک کایزرسلاترن را شکست داد.

بوگرا در دقیقه سی و هشت( گل به خودی) و کونان در دقیقه هفتاد و یک برای هانوفر گلزنی کردند.

تک گل کایزرسلاترن را نیز ده ویت در دقیقه هفت مسابقه وارد دروازه حریف کرد. همچنین مونشن گلادباخ با سه گل ماینس را مغلوب کرد.

مارکو رئوس در دقایق سی و یک و شصت و دو و دی کامارگو در دقیقه شصت و نه برای مونشن گلادباخ گلزنی کردند. بایرلورکوزن نیز چهار بر یک نورمبرگ را مغلوب کرد.

کیسلینگ در دقایق هفت، سی و دو و هشتاد و نه و شورله در دقیقه هفتاد و هفت برای بایرلورکوزن گلزنی کردند.

ماک نیز تک گل نورمبرگ را در دقیقه پنجاه و هشت وارد دروازه حریف کرد. دیدار تیم های اشتوتگارت و ولسفبورگ نیز با نتیجه سه بر دو به سود اشتوتگارت به پایان رسید.

کاکائو در دقیقه هفتاد و سه ، مازا در دقیقه هفتاد و هفت و ابراهیم ترائوره در دقیقه هفتاد ونه برای اشتوتگارت گلزنی کردند.

پاتریک هلمز در دقیقه بیست و هشت و مارکو راس در دقیقه شصت نیز گل های ولفسبورگ را به ثمر رساندند. همچنین تیم فوتبال بایرن مونیخ چهار بر یک کلن را مغلوب و این تیم را راهی دسته دو فوتبال آلمان کرد.مولر در دقایق سی و چهار و هشتاد و پنج ، گرومل در دقیقه پنجاه و دو (گل به خودی) و روبن در دقیقه پنجاه و چهار برای بایرن مونیخ گلزنی کردند.

ناواکوویچ نیز در دقیقه شصت و سه تک گل کلن را وارد دروازه حریف کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین،آگسبورگ نیز با تک گل کو جا چئول در دقیقه سی و چهار ، هامبورگ را مغلوب کرد.

هرتابرلین نیز سه بر یک هوفنهایم را شکست داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391