برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: رئال جایی برای تفریح نیست

سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۴ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: رئال اهداف بزرگی همچون کسب قهرمانی اروپا را مدنظر دارد و جای تفریح نیست.

ژوزه مورینیو

خوزه مورینیو اظهار داشت: برای من حضور در رئال مادرید به عنوان سرمربی دوره ای بسیار با اهمیت بوده است. فکر می کنم با حضور در این تیم ضمن آنکه به تجربیات جدیدی رسیدم، بخشی از تاریخ رئال را رقم زدم. البته در تاریخ باشگاه، آنچه امسال جوانان شایسته و برومند ما انجام دادند، کاری خارق‌العاده بود. عبور از ایستگاه بارسا و کسب برتری مقابل آن، دستاورد عظیمی بود که رئال با شایستگی به آن رسید.

سرمربی تیم فوتبال رئال افزود: با کسب جام قهرمانی بسیاری از برداشت‌های نادرست تغییر کرد. حالا همه دیگر می دانند و متوجه هستند رئال جایی برای تفریح نیست. اینجا تیمی است که بازیکنان بزرگ به کار می گیرد تا افتخار‌آفرین شود. ما از همین امروز برای فصل بعد و دسترسی به افتخاراتی تازه برنامه ریزی می کنیم. برنامه‌های بسیاری داریم که باید انجام دهیم. میخواهیم به مقام قهرمانی اروپا برسیم و بازهم برای تاریخ باشگاه رئال افتخار آفرینی کنیم.

وی ادامه داد: من صاف و پوست کنده بگویم برای فصل بعد هدفم کسب قهرمانی اروپا است. بازیکنانی برای این منظور می خواهم که از هیچ کوششی دریغ نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391