برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیگو: تیم بایدفرصتهای بیشتری را در اختیار رونالدوقرار دهد

دوشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۴ — گل

لوئیس فیگو ستاره سالهای نه چندان دور تیم ملی پرتغال در صحبتهایی به دفاع از کریستیانو رونالدو برخاسته

این درحالی است که تیم ملی پرتغال دراولین دیدارش در مرحله گروهی رقابتهای یورو۲۰۱۲ با یک گل مغلوب تیم ملی آلمان شد.

فیگو در صحبتهایی که در روزنامه مارکا بازتاب یافت گفت:« ستاره تیم ملی پرتغال به فرصتهای بیشتری نیاز دارد تا بتواند به تیم کمک رسانی کند.»

فیگو درادامه صحبتهایش گفت:« فکر می کنم که تیم باید فرصتهای بیشتری در اختیار کریستیانو بگذارد تا او بتواند عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد. سبک بازی کریستیانو، این است بازی را در دست بگیرد و گل بزند. بدین ترتیب اگر چنین فرصتهایی دراختیار او قرار نگیرد، قطعا عملکرد او در حد ایده آل نخواهد بود.»

رونالدو در بازی شنبه شب تیمش مقابل آلمان ناامید کننده ظاهر شد و این درحالی بود که در کانون توجهات همگان بود. فیگو، اسطوره تیم ملی پرتغال ادامه داد:« باید بهتر شویم. پرتغال نتوانست از فرصتهایی که داشت، نهایت بهره را ببرد. ما برای اشتباه کردن زمانی نداریم. باید در دو بازی آتی مان به پیروزی برسیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391