برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالدینی:سیلوا را من به پاریس نبردم

پنجشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۱ — ورزش۳

پائولو مالدینی شایعات مبنی بر تلاش وی در جهت جلب رضایت تیاگو سیلوا برای انتقالش به پاری سن ژرمن را بی پایه خواند.

پائولو  مالدینی

انتقال تیاگو سیلوا و فروش وی به باشگاه فرانسوی در مراحل پایانی خود به سر میبرد، همه چیز به یکباره تغییر کرده است و امیدها برای ادامه حضور مدافع برزیلی در میلان زنده شده است. اما پیش از این عنوان شده بود که پائولو مالدینی نقشی کلیدی در جلب رضایت سیلوا برای پیوستن وی به لئوناردو و آنجلوتی داشته است، اما وی در حالی که این شایعات را تکذیب میکند، عنوان میکند که فروش سیلوا در نهایت به ضرر میلان خواهد بود.

اسطوره روسونری در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت تمام شایعات پیرامون نقش او در انتقال سیلوا را رد کرد: فروش تیاگو سیلوا؟ من نمیدانم چرا نام من در مورد این داستان بر سر زبان‌ها افتاده است. من هیچ ارتباطی به این قضیه ندارم. هر زمان که صحبتی در مورد پاری سن ژرمن میشود، به طور همزمان نام من نیز بر زبان‌ها می افتد. من هیچ ارتباطی به باشگاه پاریسی ندارم، من برای هیچ کس کار نمیکنم، و هیچ وقت پیشنهادی از سوی این باشگاه به من ارائه نشده است.

من در ژانویه در پاریس حضور پیدا کردم، چرا که لئو میخواست تا آنجلوتی را برای اولین حضور خود در پاری سن ژرمن سورپرایز کند. من همچنین رئیس باشگاه پاری سن ژرمن را ملاقات کردم، اما هرگز پیشنهادی به من از سوی این باشگاه ارائه نشد. من حتی با تیاگو سیلوا نیز تماسی نداشته ام، من حتی شماره او را ندارم، بنابراین این منطقی نیست که بگویند من سعی در ترغیب او برای انتقال وی به پاری سن ژرمن را داشته ام. من نمیدانم که چرا باید سعی در انجام چنین کاری داشته باشم، من یک میلانیستا هستم و بسیار امیدوارم که تیاگو سیلوا از میلان جدا نشود.

من با آلگری موافقم که فروش سیلوا ضربه بزرگی به میلان وارد خواهد کرد. از دست دادن سیلوا غیرقابل جایگزین خواهد بود. آنها که در کنار او تمرین کرده اند میدانند که پیشرفت او فوق العاده بوده است. خصوصیات مکان یابی، سرعت، تکنیک، و شخصیت بالا در وی قابل تحسین است.

من معتقدم که فروش چنین بازیکنی در این سطح کیفی نشانه ضعف باشگاه است. تیاگو سیلوا با اختلاف بسیار زیاد بهترین مدافع جهان است و میلان نباید در فکر فروش او باشد.

پائولو مالدینی در طول سالهای حضور خود در میلان همواره به عنوان بهترین مدافع جهان مطرح بود، اما در عین حال تمام پیشنهادات مبنی بر خرید او و انتقالش به باشگاهی دیگر را رد کرد. اما اکنون فوتبال تغییر کرده است، و وفاداری به باشگاه دیگر معنای چندانی در فوتبال امروز ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391