برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میزان‌جایزه‌تیمهای‌اروپایی‌دریورو ۲۰۱۲

چهارشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۳ — بی باک نیوز

هر تیم به خاطر راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی ۲ مییلیون یورو دریافت کرد. برنده های مرحله نیمه نهایی ۳ میلیون یورو گرفتند و اسپانیا به خاطر قهرمانی مبلغ ۷.۵ میلیون یوروی دیگر دریافت کرد.

به نقل از مشرق، در حالیکه اوضاع اقتصادی در کشورهای اروپایی مناسب گزارش نمی شود، بازی های یورو۲۰۱۲ نشان داد که این گزارش‌ها خیلی هم نگران کننده نیست.

تیم های شرکت کننده در یورو ۲۰۱۲ علاوه بر اینکه در طول برگزاری این تورنمنت باشکوه، جلوه هایی از نظم و البته حاصل سرمایه گذاری های بلند مدت خود را به نمایش گذاشتند، پس از پایان جشنواره فوتبال اروپا هم با دستانی پر به خانه برگشتند.

اتحادیه فوتبال اروپا برای همه تیم هایی که در این بازی‌ها شرکت کرده بودند، جوایز نقدی قابل توجهی در نظر گرفته بود که طبیعتا بیشترین آن‌ها به قهرمان جام یعنی "اسپانیا" تعلق گرفت.

به گزارش سایت گل، فدراسیون فوتبال اسپانیا پاداشی ۲۳ میلیون یورویی را دریافت نمود که ۹۸% از کل مبالغی که می توانست مال خود کند ، بود

تنها یک تساوی در دیدار مرحله گروهی مانع از آن شد که اسپانیا تمام مبالغ ممکن را دریافت کند و با ۲۳.۵ میلیون یورو به خانه بازگردد. تساوی مقابل ایتالیا باعث شد که این تیم جایزه ۵۰۰ هزار یورویی را از دست بدهد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، تیمهای شرکت کننده در این رقابتها مبلغ ۸ میلیون یورو دریافت کردند و اسپانیا به خاطر یک تساوی و دو برد در مرحله گروهی ۲.۵ میلیون یورو گرفت و ایتالیا و پرتغال ۲ میلیون یورو و آلمان به خاطر سه برد در سه بازی گروهی ۳ میلیون یورو گرفت

هر تیم به خاطر راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی ۲ میلیون یورو دریافت کرد. برنده های مرحله نیمه نهایی ۳ میلیون یورو گرفتند و اسپانیا به خاطر قهرمانی مبلغ ۷.۵ میلیون یوروی دیگر دریافت کرد و ایتالیای نایب قهرمان به ۴.۵ میلیون یورو رسید.

در مجموع تیم ملی اسپانیا با ۲۳ میلیون یورو، رقابتهای یورو۲۰۱۲ را ترک کرد. ایتالیا با ۱۹.۵میلیون یورو، آلمان با ۱۳ میلیون یورو و پرتغال با ۱۲ میلیون یورو به کشورهایشان بازگشتند.

ماتادورها ۹۸% از حداکثر مبلغ ممکن را مال خود کردند. ایتالیایی‌ها ۸۳%، آلمانی‌ها ۵۵% حداکثر وجه ممکن را گرفتند و پرتغالی‌ها ۵۱%

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391