برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست هواداران بوکا از ریکلمه: با ما بمان

چهارشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۴ — گل

هزاران نقر از هواداران بوکاجونیورس از اسطوره تیمشان خواستند تا درتصمیمش برای ترک باشگاه تجدید نظر کند

خوان رومن ریکلمه

هزاران نفر از هواداران باشگاه بوکاجونیورس آرژانتین با تجمع درخیابان‌ها از خوان رومن ریکلمه خواستند تا در تیمشان بماند . این درحالی است که بعد از ناکامی این تیم در فینال کوپا لیبرتادورس و تقبل شکست مقابل کورینتیانس، ریکلمه اعلام کرد که قصد دارد تا بومبونرا را ترک کند

این بازی ساز ۳۴ ساله بعد از شکست تیمش در فینال کوپا لیبرتادورس در صحبتهایی اعلام کرد که این آخرین بازی او برای این باشگاه بوده ولی عصر روز دوشنبه، حدود ۶۰۰۰ هزار هوادار در اطراف ورزشگاه سنیه سه تجمع کردند و افراد دیگری هم درخیابانهای بوئنوس آیرس و شهرهای دیگر آرژآنتین ، همه خواسته مشترکی داشتند: ماندن ریکلمه در بوکاعده ای هواداران فریاد می زدند:« همه برای بازگشت رومن فریاد می زنیم.»

مارسلو دلگادو، یکی از هم تیمی های سابق ریکلمه دربوکا جونیورس، اعلام کرده که بعید به نظر می رسد که این ستاره بزرگ بار دیگر پیراهن بوکا را برتن کند.

او در صحبتهایی به لارد گفته:« فکر می کنم که بعید است که او به بوکا بازگردد. ریکلمه خسته و تنهاست. خیلی‌ها می گویند که او در شرایط بدی است. رومن در دوران مربیگری کارلوس بیانچی هم خسته بود و به زمان زیادی برای بازیابی نیاز داشت ولی در روز بازی فوق العاده درخشید. شاید مسئولان و مربیان تیم نمی دانند که چطور باید با او رفتار کنند . از زمان روی کار آمدن خولیو فالسیونی برروی نیمکت مربیگری تیم، او به نحوی با ریکلمه رفتار می کرد که باید از تیم برود. ریکلمه هم بازیکنی حرفه ای است؛ او به تلاش و تمریناتش ادامه داد. یادتان باشد که وقتی مارتین پالرمو از تیم رفت، این تیم به قهرمانی رسید.»

دراین میان تیمهایی مثل کروزیه رو و فلامنگو برای جذب ریکلمه ابراز تمایل کرده اند ولی این ستاره آرژآنتینی هنوز درمورد آینده اش سکوت کرده است. شنیده می شود که یکی از تیمهای بزرگ عربستان سعودی هم برای جذب ریکلمه، پیشنهادی جنجالی راآماده نموده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391