برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با اعضای کادر فنی رئال آشنا شوید؛ ۴پرتغالی و یک اسپانیایی

پنجشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۶ — گل

مورینیو به تازگی لوئیس کمپوس را به اعضای تیم فنی رئال اضافه کرده است.وی را به عنوان استعدادیاب و مامور کسب اطلاعات درمورد تیمهای حریف و بازیکنان حریف استخدام کرده است.

ژوزه مورینیو و تیم رئال مادرید

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال ، لوئیس کمپوس را به عنوان استعدادیاب و مامور کسب اطلاعات درمورد تیمهای حریف و بازیکنان حریف استخدام کرده است.

بدین ترتیب کمپوس، چهارمین پرتغالی در کادر فنی رئال خواهد بود. تیمی متشکل از ژوزه مانوئل فریه را د مورایس، روی فاریا و سیلوینیو لورو. تنها دستیار اسپانیایی مورینیو، آیتور کارانکا است.

کمپوس، خرید جدید کادر فنی رئال مادرید، دوست شخصی مورینیوست.او در تیمهای متعددی در پرتغال مربی گری کرده و سال گذشته دی وی دی «مربی گری برای بازی کردن » را تهیه و تنظیم کرد.

لوئیس کمپوس از هم اکنون کارش را در شهرک ورزشی والدبباس آغاز کرده

اعضای کادر فنی رئال مادرید بدین ترتیب است:

ژوزه مانوئل فریه را د مورایس (ژوزه مورایس): او در اکتبر ۲۰۰۹ برای پر کردن حای آندره ویلاس بواس در اینتر، به تیم مورینیو پیوست. باجدایی مورینیو از اینتر در ژوئن ۲۰۱۰، مورایس با این مربی پرتغالی، به مادرید آمد.

روی فیلیپه دا کنیا فاریا (روی فاریا) : شاید سرشناس ترین چهره در میان اعضای کادر فنی مورینیو باشد. مربی بدنساز رئال مادرید با گذشت زمان، به یکی از افراد جدایی ناپذیر کادر فنی رئال مبدل شده است. مورینیو در کنار فاریا به موفقیتهای فراوانی دست یافته اند . سبک کاری او، سبکی متفاوت است

سیلوینیو د آلمیدا لورو (سیلوینیو لورو): لورو یکی از سرشناس ترین دروازه بانان پرتغالی است که ۲۳ سال در دسته اول رقابتهای لیگ پرتغال حضور داشته و الان کاسیاس و آدان را هدایت می کند

آیتور کارانکا: تنها دستیار اسپانیایی ژوزه مورینیو. او در تمام تیمهایی که کار کرده، همیشه رابطه نزدیک و صمیمانه ای با یکی از بازیکنان سابق آن تیم که شناخت خوبی از تیم فعلی دارد به همکاری پرداخته. الان و در رئال، آیتور کارانکا این نقش را برعهده دارند و تنها اسپانیایی کادر فنی است. البته در تمام کنفرانس های خبری که مورینیو نمی تواند یا نمی خواهد در آنها شرکت کند کارانکا، به جای او این کار را انجام می دهد و حتما به یاد دارید که ژوزه مورینیو در آخرین کنفرانس خبری اش در فصل گذشته که با حضور تمام اعضای کادر فنی درکنارش برگزار شد، روی میز کوبید و ترانه کارانکای پرتغالی، کارانکای پرتغالی را می خواند.و سایر اعضای کادر فنی هم او را همراهی می کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391