برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست نیمار از گانسو: من را ترک نکن

پنجشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۲ — گل

نیمار ۲۰ ساله امیدوار است تا همچنان در سانتوس، گانسو را در کنارش داشته باشد

نیمار بی صبرانه در انتظار آن است که گانسو در سانتوس بماند و به شوخی اعلام کرده که حتی التماس گانسو را کرده تا او را ترک نکند

این درحالی است که این زوج جوان این روزها خودشان را برای بازیهای المپیک ۲۰۱۲ آماده می کنند ولی شایعات و گمانه زنی‌ها درمورد آینده باشگاهی آنها همچنان مطرح است.

نیمار در صحبتهایی اعلام کرد که تا قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از سانتوس جدا نخواهد شد ودرعین حال یادآوری کرد که هیچ ایده ای ندارد که آیا گانسو تیم را ترک خواهد کرد یا خیر.

نیمار به لانسنت گفت:« من سه سال دیگر در سانتوس خواهم بود. همه می دانند که من تا سال ۲۰۱۴ با سانتوس می مانم. بعد از آن شاید قراردادم را تمدید کنم و شاید هم نه. من فقط در آن زمان می توانم دراین باره تصمیم گیری کنم.»

نیمار ادامه داد:«اما گانسو به من نگفته که آیا تیم را ترک خواهد کرد یا نه. من اگربخواهم راجع به او، به عنوان یک هم تیمی و نه به عنوان یک دوست بگویم ، باید بگویم که همه دوست دارند تا بازیکنی مثل او را در تیم داشته باشیم. من زیاد فکر نمی کنم که چه اتفاق خواهد افتاد. من از او می خواهم که من را ترک نکند و امیدوارم که گانسو خیلی از من دور نشود.»

این درحالی است که انتظار می‌رود که بااتمام قرارداد نیمار با سانتوس او به بارسلونا بپیوندد و دراین میان تیمهایی مثل پورتو و میلان هم برای جذب گانسو ابراز تمایل کرده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391