برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پراندلی مربی بزرگی است

دوشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۶ — عصر ایران

تیم پراندلی تا حد زیادی یادآور تیم سراسر حمله ازگلیو ویچینی در جام جهانی ۱۹۹۰ بود. بازی تاکتیکی ایتالیا در برابر آلمان و نمایش هجومی شاگردان پراندلی در بازی با انگلستان، نویدبخش ایتالیایی هجومی در روزهای اوج این تیم بود.

کلاودیو سزاره پراندلی

چزاره پراندلی اگر چه در بازی فینال جام ملتهای اروپا اشتباهاتی داشت اما در کل این تورنمنت نشان داد که می تواند به جمع مربیان بزرگ تاریخ فوتبال ایتالیا بپیوندد.

پراندلی در بازی فینال جورجیو چیلینی را مجدداً در دفاع چپ به بازی گرفت. کسانی که با دقت بازی ایتالیا و آلمان را دیده بودند، می دانستند چیلینی در بازی با اسپانیا کار دست تیم ایتالیا می دهد! چیلینی مقصر اصلی گل اول اسپانیا بود.

پراندلی علاوه بر استفاده از چیلینی در ترکیب تیمش، پاس کاری های دفاع شکن اسپانیایی‌ها را دست کم گرفت و با استفاده از دفاع خطی، ضریب اطمینان دفاعی تیمش را پایین آورد.

ایتالیا در بازی اول با اسپانیا، با سه دفاع بازی کرد و همین موجب عمق یافتن خط دفاعی این تیم شد.

اگر از این دو اشتباه پراندلی بگذریم، در مجموع باید گفت که او تیم ملی ایتالیا را در این تورنمنت احیا کرد و سرشکستگی جام جهانی ۲۰۱۰ را جبران نمود.

پراندلی با این بدشانسی هم مواجه بود که بازیکنانش پی در پی آسیب دیدند و در هر بازی ناگزیر شد تا حدی ترکیب اصلی تیمش را تغییر دهد.

ولی با این حال، بازی تاکتیکی ایتالیا در برابر آلمان و نمایش هجومی شاگردان پراندلی در بازی با انگلستان، نویدبخش ایتالیایی هجومی در روزهای اوج این تیم بود.

ایتالیایی‌ها از سال ۱۹۹۰ به بعد هیچ گاه نتوانسته بودند نمایشی هجومی در تورنمنت های بزرگ ارائه کنند.

تیم پراندلی تا حد زیادی یادآور تیم سراسر حمله ازگلیو ویچینی در جام جهانی ۱۹۹۰ بود.

بی شک پراندلی تا جام جهانی ۲۰۱۴ فرصت لازم را در اختیار دارد که نقاط ضعف تیم خودش را ترمیم کند و ایتالیایی قبراق تر از ایتالیایی فعلی را روانه آن جام کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391