برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تغییرات پیراهن رئال در ۱۰ سال اخیر

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۳ — گل

پیراهن های رئال همواره طوری طراحی شده که بازتاب دهنده شکوه و بزرگی این باشگاه باشد

تیم رئال مادرید

رئال، باشگاهی که بخشی غیر قابل چشم پ.شی از تاریخ فوتبال اسپانیا، اروپا و دنیاست، از امروز تمریناتش را برای رقابت های فصل جدید آغاز کرد. یکی از چیزهای که در مورد رئال فصل بعد از هم اکنون مشخص شده، طرح پیراهن های این تیم است.

تیم رئال مادرید

با توجه به آغاز تمرینات رئال، در اینجا نگاهی خواهیم داشت به تغییرات پیراهن این تیم از سال ۲۰۰۳ تاکنون:
۲۰۰۳- بعد از اینکه برای یک فصل نام هیچ اسپانسری روی پیراهن های رئال دیده نشد، آنها در سال ۲۰۰۳ با کمپانی زیمنس قرارداد امضا کردندو
۲۰۰۴- پیراهن های سال ۲۰۰۴ تفاوت زیادی با پیراهن های سال قبل نداشت و تنها تغییراتی در یقه این پیراهن‌ها ایجاد شد.
۲۰۰۵- طراحی پیراهن‌ها نسبت به دو سا ل قبل تغییر چندانی نداشت اما تغییر در تکنولوژی تولید این پیراهن‌ها باعث شد تا بازیکنان با پوشیدن این پیراهن‌ها احساس گرمای کمتر کنند.
۲۰۰۶- رئالی‌ها از طراحی پیراهن های جدید تیم شان بسیار راضی بودند؛ به ویژه اینکه آرم فیفا نشان دهنده انتخاب این تیم به عنوان بهترین تیم قرن بیستم بود.
۲۰۰۷- خداحافظی با زیمنس و آغاز همکاری با بی وین. نام این کمپانی شرط بندی روی پیراهن های باشگاه زیادی پیش از رئال دیده شده بود.
۲۰۰۸- طراحی پیراهن تیم نسبت به یک سال قبل تغییر کمی داشت و نوارهای روی شانه‌ها به جای آبی- بنفش، این بار مشکی انتخاب شد.
۲۰۰۹- فرم یقه پیراهن های رئال در این سال کاملا تغییر کرد. ضمن اینکه استفاده از نوار طلایی، جلوه ویژه ای به پیراهن این تیم داد.
۲۰۱۰- رئالی‌ها بار دیگر پیراهن هایی را به تن کردند که رنگ آبی نوارهای آن یادآور دوران خوش تیم در اواخر دهه ۱۹۹۰ بود. علاوه بر این طراحی یقه این پیراهن‌ها هم تغییر کرد.
۲۰۱۱- بی تردید یکی از بهترین پیراهن های رئال در یک دهه اخیر. رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی نوارهای روی شانه‌ها انتخاب شد و حتی لوگوی آدیداس نیز با این رنگ دیده می شود. ضمن اینکه لوگوی باشگاه به طور دقیق و با جزئیاتی بیشتر از همیشه روی پیراهن رئال نقش بست.
۲۰۱۲- آخرین پیراهن رئال با جدید ترین ویژگی های طراحی. در این پیراهن بار دیگر رنگ سیاه به پیراهن تیم برگشته و تغییراتی در یقه پیراهن نیز ایجاد شده است.

تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید تیم رئال مادرید

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391