برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیلوا:حسی مشابه باتمام اسپانیایی‌ها دارم

چهارشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۹ — ورزش۳

در جریان جشن قهرمانی ماتادورها در میان هوادارانشان در میدان سیبلس شهر مادرید ، په په رینا، به شیوه خاص خودش، یکی یکی بازیکنان را فرا می خواند و میکروفن ر در اختیارشان قرار می داد.

او بعد از قهرمانی ماتادورها در یورو۲۰۰۸ و جام جهانی ۲۰۱۰ هم شومن اسپانیایی‌ها بود و سخنگوی این تیم ؛ بازیکنان بعد از آنکه رینا به شیوه ای خاص آنها را صدا می کرد، میکروفن را در دست گرفته و یکی دو جمله ای با هواداران صحبت می کردند.

آندرس اینیستا، بهترین بازیکن یورو که یکی از محبوب ترین بازیکنان در میان هواداران هم بود، به هواداران گفت:« از اینکه در این تیم افسانه ای حضور دارم، احساس غرور می کنم؛ مخصوصا به این خاطر که می توانم الان چهره های شاد و خندان شما را در این شرایط و روزهای سخت ببینم.»

پدرو هم در صحبت های مشابهی گفت:« از اینکه شادی شما را می بینیم، واقعا خوشحالیم. »

داوید سیلوا، یکی دیگر از ستاره های ماتادورها که زننده اولین گل لاروخا در بازی فینال بود هم گفت:« حسی مشابه با حس تمام اسپانیایی‌ها دارم .امیدوارم که سالهای سال با موفقیت های ما شاد شوید و لذت ببرید.»

در نهایت ، این ایکر کاسیاس، کاپیتان ماتادورها بود که میکروفن را در دست گرفت:« کاپیتان بودن در چنین تیمی، افتخار بزرگی است. تیمی که بازیکنان و انسان های بزرگی را در خود می بیند. این افتخار و لذت بزرگی بود که توانستیم این شادی را به شما هدیه کنیم. مرسی که اینجا هستید و شادی تان را با ما به اشتراک می گذارید.»

مراسم جشن و پایکوبی ماتادورها در حالی به پایان رسید که بازیکنان تیم ملی اسپانیا یکدیگر را در آغوش گرفته و فریاد می زدند:« من اسپانیایی هستم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391