برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاهزاده‌اسپانیا: شما واقعا شکست‌ ناپذیر هستید

دوشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۵ — ورزش۳

شبکه تله سینکو به بازتاب صحبتهای شاهزاده اسپانیا پرداخت:« تیم ملی اسپانیا فوق العاده است و این نسل به منزله یک جواهر.»

بعد از به صدا درآمدن سوت پایان دیدار اسپانیا مقابل ایتالیا وقهرمانی ماتادورها در یورو۲۰۱۲، شاگردان دل بوسکه به رختکن رفتند و شاهزاده فلیپه د بوربون، شاهزاده اسپانیا هم به داخل رختکن رفت و به بازیکنان اسپانیا گفت:«شما واقعا شکست ناپذیر هستید.»

شاهزاده ادامه داد:« همیشه برای شکست دادن ایتالیا باید سختی کشید. چون آنها هیچ وقت با شکست آشنایی ندارند. البته وقتی بازی ۰-۲ شد، رسما سرنوشت بازی رقم خورد و امکان بازگشت ایتالیایی‌ها وجود نداشت.»

شاهزاد فلیپه ادامه داد:« این شادی بزرگی برای اسپانیاست و مردم باید همانطور که شایستگی اش را دارند، از این قهرمانی لذت ببرند.»

از سوی دیگر ماریانو راخوی، نخست وزیر دولت اسپانیا هم دراین باره گفت:« من در فینال ۲۰۰۸ در وین بودم و می دانم که این موفقیت چه معنایی دارد. ولی آنچه الان رخ داده این است که ما به این قهرمانی‌ها عادت می کنیم. بازیکنان تیم کاری کردند که میلیون‌ها اسپانیایی خوشحال شدند و این مهمترین نکته است.»

او نیز که بعد از اتمام بازی به رختکن اسپانیا رفته بود به تله سینکو گفت:« همه ما قبل از هرچیزی انسان هستیم.همه ما مشکلات خاص خودمان را داریم، ولی مثل سایر انسانها، هرچه از روح و از عمق قلب‌ها می آید،خیلی زیباست.امروز خیلی‌ها خوشحالند و باید از این فوتبالیست‌ها و مربی شان تشکر کرد. این ارزش زیادی دارد.من با بازیکنان صحبت کردم ؛ آنها واقعا خوشحالند.مردم تاآنها را می بینند، بازیکنان را در آغوش گرفته و با آنها عکس می گیرند. تیم ما متشکل از گروه انسانهای خیلی خوبی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391