برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پله و بکن بائر قهرمانی اسپانیا را در یورو ۲۰۱۲ تبریک گفتند

دوشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۹ — واحد مرکزی خبر

پله اسطوره برزیلی فوتبال و فرانس بکن بائر اسطوره تیم ملی فوتبال آلمان عملکرد تیم ملی فوتبال اسپانیا و پیروزی قاطع چهار بر صفر این تیم برابر ایتالیا در دیدار پایانی جام ملتهای اروپا (یورو ۲۰۱۲) را ستودند.

تیم ملی فوتبال اسپانیا با پیروزی در دیدار پایانی این رقابتها به دو عنوان قهرمانی پیاپی در جام ملتهای اروپا دست یافت.
ضمن اینکه اسپانیا با قهرمانی در یورو ۲۰۰۸ ، قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و قهرمانی در یورو ۲۰۱۲ ، تنها تیمی لقب گرفت که به سه عنوان قهرمانی پی در پی در رقابتهای بزرگ دست پیدا می کند.
پله از طریق پایگاه اینترنتی «تویتر» قهرمانی اسپانیا را در یورو ۲۰۱۲ تبریک گفت و افزود :« از این پس باید منتظر جام جهانی دو هزار و چهارده در برزیل باشیم.»
به گزارش خبرگزاری آلمان از برلین ، بکن بائر که به همراه تیم ملی فوتبال آلمان در سال هزار و نهصد و هفتاد و دو قهرمانی در جام ملتهای اروپا و در سال هزار و نهصد و هفتاد و چهار قهرمانی در جام جهانی به عنوان بازیکن و در سال هزار و نهصد و نود قهرمانی در جام جهانی به عنوان سرمربی را به دست آورده است نیز قهرمانی اسپانیا را در این رقابتها تبریک گفت و افزود :« آنها در دیدار پایانی تیم برتر بودند و پیروزی حق آنها بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391