برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام تهدید آمیز به دو پنالتی زن انگلیس

سه‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۰ — مشرق

پلیس متروپلیتن لندن تحقیقاتی را درباره حمله نژادپرستانه اینترنتی به دو بازیکن سیاه پوست تیم ملی فوتبال این کشور آغاز کرده است.

به نقل از ایرنا، یکی از کاربران توییتر دو بازیکن سیاه پوست تیم ملی انگلیس ، ' اشلی کول' و اشلی یانگ' را به خاطر هدر دادن ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۱۲ هدف قرار داده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس این حملات را ' غیرقابل قبول' خوانده و پلیس لندن هم اعلام کرده درچارچوب قانون نظم عمومی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

رسانه های انگلیسی به محتوای پیامی که این کاربر توییتر منتشر کرده ، اشاره ای نکرده اند.

ضربه پنالتی یانگ در دیداریکشنبه شب تیم های انگلیس و ایتالیا به تیر دروازه خورد و ضربه کول را هم بوفون مهار کرد تا شاگردان هاجسون با نتیجه چهار بر دو بازی را واگذار کنند. دیدار دو تیم در وقت قانونی و اضافه بدون گل مساوی تمام شده بود.

با این شکست انگلیس از دور رقابت های یورو ۲۰۱۲ کنار رفت و ایتالیا راهی مرحله نیمه نهایی شد.

یک سخنگوی پلیس متروپلیتن گفت که شب گذشته از موضوع اهانت های نژادپرستانه در توییتر به این دو بازیکن آگاه شده و تحقیقات در همان زمان آغاز شده است.

این مطالب را یک کاربر توییتر که از لندن سرویس های فنی واینترنتی می گرفته بر روی صفحه خود منتشر کرده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس نگران آن است که این دو بازیکن هدف خشونت های نژادپرستانه قرار گیرند. سخنگوی این اتحادیه گفت: ارسال چنین پیام های خشونت آمیزی در اینترنت غیرقابل قبول است. ما از تحقیقات پلیس برای شناسایی عاملان و اهداف این تهدیدها و پیام‌ها حمایت خواهیم کرد.

یک سخنگوی توییتر هم گفته این شبکه احتمال تخطی ازقوانین توسط کاربر مزبور را بررسی خواهد کرد.وی در عین حال خاطرنشان کرد که درشرایطی خاص ، مطالب برخی کاربران سانسور خواهدشد.فعالیت های غیرقانونی و تهدیدهای مستقیم علیه دیگران از جمله این 'شرایط خاص' است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391