برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تری: انتظار نداشتم به من بگویند نژاد پرست

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۸ — ورزش۳

کاپیتان باشگاه چلسی که به اتهام توهین نژاد پرستانه به دادگاه فرا خوانده شده اعلام کرد انتظار نداشته او را نژاد پرست خطاب کنند.

به نقل از گاردین، در جریان دیدار فصل پیش چلسی و کوئینز پارک رنجرز جان تری و انتن فردیناند با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند. در پایان بازی فردیناند مدعی شد تری به او توهین نژاد پرستانه کرده و از سوی دیگر تری این موضوع را به شدت رد کرد.

تری در این مورد گفت: من در دوران فوتبالم، چه در زمین و چه در خارج از زمین اسامی و القاب زیادی داشته‌ام ولی واژه "نژاد پرست" چیزی است که به هیچ وجه نمی‌توانم با آن کنار بیایم. انتظار این موضوع را نداشتم. به همین دلیل نتوانستم تاب بیاورم. دوست ندارم انتن فردیناند این حرف‌ها را در مورد من یا هر کس دیگری بر زبان بیاورد. چیزهایی که او می‌گوید به هیچ وجه جزیی از شخصیت من نیست.

وی افزود: پیش از این هیچ گاه به چنین چیزی متهم نشده بودم. پیش از آنکه ورزشگاه را ترک کنم، دوست داشتم در این خصوص همه چیز روشن شود ولی این طور نشد. اکنون از اینکه می‌بینم همه در این مورد صحبت می‌کنند ناراحت هستم و غافلگیر شده‌ام. اگر می‌خواستم چیزی به فردیناند بگویم، دستم را جلوی دهانم می‌گرفتم و به آرامی در گوش وی می‌گفتم.

از شواهد این گونه بر می‌آید که تری همه چیز در این زمینه را رد کرده ولی اگر گناه‌کار شناخته شود، ۲۵۰۰ پوند جریمه خواهد شد که بیشترین میزان جریمه خواهد بود.

دادگاه وی همچنان ادامه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391