برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زدنک زمان: موفقیت تیم مهمتر از حفظ احترام توتی است

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۹ — گل

این مربی ۶۵ ساله که جانشین لوئیس انریکه شد، اعلام کرد که تیمش برای آماده شدن برای فصل جدید به سختی کار می‌کند و تاکید کرد تنها از بازیکنانی استفاده خواهد کرد که کاملا آماده باشند.

زدنک زمان، سرمربی رم، اعلام کرد در این فصل از بازیکنانی استفاده خواهد کرد که سخت کوشی بیشتری به خرج بدهند.

این مربی ۶۵ ساله که جانشین لوئیس انریکه شد، اعلام کرد که تیمش برای آماده شدن برای فصل جدید به سختی کار می‌کند و تاکید کرد تنها از بازیکنانی استفاده خواهد کرد که کاملا آماده باشند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما در حال بازسازی هستیم و به سختی کار می کنیم تا برای فصل جدید آماده شویم.

برای من آماده سازی اهمیت زیادی دارد. طبیعی است که به سختی کار کنیم. ما برای یک سال در زمین فوتبال می خوابیم.
زمان زیاد برای خریدهای جدید خواهیم داشت. از نظر من همه بازیکنان خوب هستند و فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاید. من از بازی تاچسیدیس (هافبک جدید رم که از ورونا خریداری شده) من را تحت تاثیر قرار داد."

زمان همچنین فرانچسکو توتی، کاپیتان اسطوره ای رم را مورد ستایش قرار داد و گفت:" من و توتی ۱۳ سال قبل با هم کار کردیم و این زمانی طولانی است. او رشد کرده اما برای من همان توتی سابق است. شاید او از نظر فیزیکی مانند سال های جوانی اش نباشد اما این غیر طبیعی نیست.
برای پست او باید ببینیم چه کار می توانیم انجام دهیم. تنها به فکر احترام گذاشتن به او نیستیم بلکه باید کاری کنیم که برای تیم بهتر است.
این فصل متعلق به بازیکنانی است که بیشتر تلاش می کنند؛ آنها هستند که می توانند سرنوشت باز را رقم بزنند.
از نظر شخصی من به دنبال رقابت و جنگیدن با همه تیم‌ها هستم؛ تیم هایی مانند اینتر، میلان یا یوونتوس و همین طور تیمی مثل پسکارا. در ابتدای رقابت‌ها همه با هم برابر هستند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391