برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواپیمای مدیربرنامه های زلاتان در پاریس نشست

پنجشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۳۴ — گل

به نظر می رسد پیشنهاد ۶۵ میلیون یورویی به اندازه ی کافی وسوسه انگیز بوده است.

به نقل از AC-Milan.IR-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,پس از جلسه ی طولانی مینو رایولا و آدریانو گالیانی که روز گذشته برگزار شد به نظر می رسد که سران روسونری جواب مثبت خود را برای انتقال زلاتان ایبراهیموویچ و تیاگو سیلوا، دو ستاره تیمشان به پاری سن ژرمن را به این تیم فرانسوی اعلام کرده اند.

شب گذشته مینو رایولا میلان را به مقصد استکهلم ترک کرد تا زلاتان را برای انتقال به پاریس متقاعد کند. به گزارش خبرگزاری های مختلف این دو انتقال ۱۷۰ میلیون یورو صرفه جویی نقدی برای باشگاه میلان خواهد داشت.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت مینو رایولا وارد فرانسه شده است تا پاسخ مثبت ایبرا را به سران این تیم پایتخت نشین اعلام کند. البته به نظر می رسد ایبرا که دستمزدی در حدود۱۲ میلیون یورو دارد درخواست دستمزد بالاتری شده است.

از سوی دیگربه نظر می رسد که آدریانو گالیانی قصد دارد متئو دسترو را جانشین ایبرا کند و از این رو مذاکراتش را با سران جنوا آغاز کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391