برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اگر زلاتان نخواهد قراردادی امضا نمی شود

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — ورزش۳

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاریسی در تازه ترین صحبت های خود تاکید کرد که روز سه شنبه برای آنها پیرامون این انتقال بسیار حیاتی و مهم خواهد بود.

زلاتان ابراهیموویچ

مرد سوئدی,زلاتان ایبراهیموویچ آماده است تا با پیوستن سیلوا به پاریس او هم راهی پاری سن ژرمن شود اما همچنان مدیر برنامه های این بازیکن در تلاش برای توافق بر سر دستمزد بالای این بازیکن است.

مدیر برنامه های زلاتان در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد تنها برخی از جزئیات بر سر انتقال زلاتان به پاری سن ژرمن باقی مانده است اما به این باشگاه هشدار داد که موکلش زمانی که رضایت ۱۰۰ درصد پیدا نکند قراردادی را امضا نخواهد کرد.

سران روسونری در حال حاضر پذیرفته اند تا سیلوا و زلاتان ۳۰ ساله را به دستان مالک قطری ثروتمند پاری سن ژرمن بسپارد.

مینو رایولا ،مدیربرنامه های ایبرا در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "همچنان در تلاش برای رسیدن به توافق ۱۰۰درصدی هستیم اما جزئیات برای ما بسیار مهم است.دستمزد زلاتان چند میلیون یورو با مبلغ پیشنهادی پاری سن ژرمن تفاوت دارد؟ من به مدرسه نرفته ام بنابراین نمی دانم چطور باید این مبلغ را شمارش کنم. در این راه بحث های مختلفی وجود دارد چرا که این یک انتقال بزرگ است و اگر ایبرا قصد ترک کردن ایتالیا را نکند او در نهایت قراردادی امضا نمیکند.این لحظات,زمان های بسیار مهمی برای محقق شدن این انتقال است و اگر همه چیز خوب پیش رود عالی است و اگر نه هیج مشکلی نیست"

رایولا ادامه داد:"اما ما در اینجا(پاریس ) هستیم تا به توافق نهایی دست یابیم.باشگاه پاری سن ژرمن تیمی است که در بهترین حالت خود در چند سال اخیر قرار دارد"

در همین حال از سوی دیگر لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاریسی در تازه ترین صحبت های خود تاکید کرد که روز سه شنبه برای آنها پیرامون این انتقال بسیار حیاتی و مهم خواهد بود.

لئوناردو در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: " سه شنبه یک روز بسیار مهم برای باشگاه پاری سن ژرمن خواهد بود.ما به تلاش های خود ادامه می دهیم اما روز سرنوشت سازی خواهد بود..."

زلاتان در تابستان ۲۰۱۰ از بارسلونا به میلان پیوست و حال او با ترک سیلوا حاضر به ادامه کار در این باشگاه نیست و به نظر او قربانی انتقال سیلوا به پاریس خواهد شد و حال همه چیز آماده است تا در روز سه شنبه مشخص شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391