برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امروز، جلسه میلان و رئال برای کاکا

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۴ — جام‌نیوز

مسئولانن میلان و رئال امروز در نیویورک با هم جلسه خواهند داشت

به نقل از مرجع خبری رئال مادرید، ماجرای کاکا امروز یکی از سرنوشت ساز ترین روزهای خود را پشت سر خواهد گذاشت . از نیویورک خبر می رسد که که قرار است امروز جلسه ای میان فلورنتینو و گالیانی برگزار شود تا در مورد بازگشت برنده توپ طلای ۲۰۰۷ به رئال بحث شود . گالیانی هم خبر این جلسه را از چندی پیش تائید کرده بود . با این که فعلا رئال برنامه اش این است که در غیاب پیشنهادات جدی ، کاکا را حفظ کند ، حرفهای برلوسکونی و گالیانی در هفته های اخیر درها را به روی بازگشت کاکا به میلان گشوده است . روسونری‌ها او را به طور قرضی و با نصف دستمزدش می خواهند . تا کنون نه مورینیو و نه فلورنتینو به این گزینه چشمک نزده اند . اگر پیشنهاد مناسبی نیاید ، کاکا می ماند .
جلسه امروز میان فلورنتینو و گالیانی کایدی خواهد بود . تردیدی نیست که میلان می خواهد تا جایی که می خواهد قیمت را کم کند ، به خصوص آن که حالا نام ته وز را هم مطرح کرده اند تا کمی بازارگرمی کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391