برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دانی آلوس: ناراحت شدم که سران باشگاه خبر جدایی ام را تکذیب نکردند

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۱ — گل

ستاره برزیلی ازسران باشگاه کاتالان دلخور است که خبر جدایی ام را تکذیب نکردند

دنی  آلوز

بعید به نظر می رسد که دانی آلوس روزی بتواند جلوی زبانش را بگیرد. او همیشه رک و راست نظراتش را ابراز می‌کند و در پاسخ به سوالی درمورد احتمال جدایی اش از بارسا در پایان فصل گذشته با ناراحتی تمام به انتقاد از سران بارسا پرداخت و اعلام کرد که از اینکه کسی این خبر را تکذیب نکرده، ناراحت شده.متن این گفتگو را دراینجا مطالعه کنید

درپایان فصل پیش صحبتهای زیادی به گوش می رسید که درآستانه جدایی ازبارسا هستی. از این بابت ناراحت شدی؟

شایعات زیادی درمورد جدایی ام بود و ازاین ناراحت شدم که از سوی باشگاه، کسی از من دفاع نکرد.ولی درعین حال درک می کنم، چرا که سران باشگاه بیشتر به فکر اولویت‌ها و مصالح خود هستند تا مصالح یک بازیکن.

ولی تیتو گفت که روی تو حساب باز کرده

منظورمن به تیتو نیست. این شایعات مطرح بودوکسی آن را تکذیب نکرد. دراین جور مواقع حس می کنی که اعتماد به تو، ازمیان رفته.تیتو به من اعتماد داد ومن سعی می کنم تا پاسخ این اعتماد را بدهم.او همیشه به من گفته که روی من حساب باز می‌کند و مرا درتیمش می خواهد.من با بازیهایم، احترام زیادی را دربارسا برای خودم دست و پا کردم و می خواهم اوضاع همین طور بمانم.

خودت راخارج از بارسا می بینی؟

امیدوارم که اگر روزی بخواهم از بارسلونا بروم،از همان دری بروم که از آن وارد شده ام.امیدوارم که روزی که از بارسا می روم، حس کنم که رد پای کوچکی از خودبه جای گذاشته ام.

درحالی که مصدوم بودی، دریک بازی دوستانه برای تیم ملی ات به میدان رفتی.منتظر جریمه از سوی سران بارسا هستی؟

مسی به من گفت که اگر جریمه ای درکار باشد، او جریمه ام رامی پردازد(می خندد).من ریسک نکردم. درست است که دراوج آمادگی نبودم. ولی اگر سران باشگاه تصمیم به جریمه کردن من گرفته بودند، تا الان آن را پرداخت کرده بودم

فصل قبل،در اوج فوتبالت بودی؟به نظر کمی ضعف داشتی

اگربه آمار و ارقام نگاه کنیم،می بینیم که فصل بدی نبوده. ولی عدم ثبات درحضور درترکیب تیم، کار را کمی سخت کرد.من ازکاپاروش یاد گردم که مهم این است که همیشه یک هفت بگیری ونه اینکه یک سال نمره ات «ده» باشد و سال بعد«چهار.»

فکر می کنی مسی می تواند توپ طلای دیگری ببرد؟نیمار می تواند روزی به توپ طلا برسد؟

واقعیت این است که مسی بالاتر از سایر بازیکنان، حتی نیمار است. نیمار هنوز باید رشد کند. کسی نیست که بتواند با مسی برای کسب توپ طلا به رقابت بپردازد. می توان هم دو توپ طلادرنظر گرفت، یکی برای مسی و دیگری برای رقابت سایر بازیکنان برای کسب آن. این یک بحث از پیش بازنده است که کسی بخواهد فکر دستیابی به توپ طلا را بکند

در نبود گواردیولا، روند تمرینات تیم تغییر کرده؟

همه چیز کم و بیش مثل قبل است. تیتو عقاید روشن و شفافی دارد و تنهاتفاوت موجود، نبود گواردیولاست

فکر می کنی که امسال هم آن بارسای خوب همیشگی را خواهیم دید؟

امسال ما انگیزه های زیادی برای رقابت کردن و فتح تمامی جامها داریم. سخت ترین چیز این است که وقتی به این سطح می رسی، آمادگی ات را حفظ کنی. همه باذره بین تورا زیر نظر می گیرند.چون الگوی بین المللی فوتبال هستی

خرید جوردی آلبا را چطور می بینی؟

او خرید بزرگی است. دراین جایگاه او رقابت سختی با آدریانو خواهد داشت. الان من باید خیلی هوشیارباشم،چون آدریانو هم میتواند در پست تخصصی من بازی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391