برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنیلی: شیوه دیکتاتوری فدراسیون فوتبال باید پایان یابد

پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۴ — گل

رئیس باشگاه یوونتوس در بیانیه ای شدیدالحن، فدراسیون فوتبال ایتالیا را به توطئه ریزی علیه این باشگاه متهم کرد

تیم یونتوس

به گزارش سایت هواداران یوونتوس در ایران، سر انجام آندره آ آنیلی سکوت رسانه ای خود را شکست و در بیانیه ای به فدراسیون فوتبال ایتالیا به شدت حمله کرده و در این بیانیه که در وبسایت رسمی آمده است درباره بحث های کالچیواسکومسه گفت :

” ما متوجه شدیم که فدراسیون فوتبال و دادگاه عدالت ورزشی همچنان بر سیستم خود که مبتنی بر بی منطقی و به دور از عدال قانون اساسی است برپاست. کاملا مشخص بود آنها در حال پی ریزی یک توطئه جدید علیه یووه و اعضای آن بودند . تناقضی بزرگی میان ارجاعات آمده و جرایم اعلام شده وجود دارد و این قابل قبول نیست.

تصمیم دیروز فدراسیون و کمیته انضباطی آن بر رد کردن پیشنهاد سازش و عدم توجه به درخواست وکلای ما مبنی بر عدم صلاحیت دادستان ، نشان دهنده عدم صلاحیت این فدراسیون بر انجام اعمال خود است . رد کردن درخواست سازش توسط دادستان فدراسیون ، نشان دهنده سیستمی است که ما با آن برخورد کرده ایم و آن هم سیستم دیکتاتوری فدراسیون فوتبال است که اکنون گریبانگیر کارکنان یوونتوس شده است.

منتظر رای نهایی آنها هستیم ، اما قبل از صادر کردن حکم نهایی به این مسئله توجه داشته باشند که یوونتوس به طور کامل از تمامی کسانی که تحت نظر این مجموعه هستند حمایت میکند . فصل سختی است ، اما تمرکزمان را برای فصل آتی بر زمین مسابقه داریم نه جای دیگری . “

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391