برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

این بارسا دست کم تا سال ۲۰۱۴ پابرجاست

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۴ — گل

ستون مهره‌ها و کلیدی ترین بازیکنان بارسا دست کم تا دو سال دیگر جایی نمی روند

تیم بارسلونا

این طور به نظر می رسد که اوضاع قراردادهای بازیکنان بارسلونا ، چندان بد نیست و تیتو بااطلاع ازشرایط مدت زمان دراختیار داشتن بازیکنانش، با خیال راحتی می تواند کارش را اغاز کند. اعضای ستون مهره های بارسا دست کم تا سال ۲۰۱۴ در نوکمپ خواهند بود و سران باشگاه کاتالان در تلاش هستند تا این قراردادها را با اولویت اهمیت آنها، تمدید کنند. یکی از این قراردادهای اورژانسی، قرارداد خاویر ماسچرانو است که انتظار می رودکه تا چند روز آینده به تمدید برسد. قرارداد کنونی ماسچرانو تا سال ۲۰۱۴ اعتبار دارد و انتظار می‌رود که قرارداد جدید او تا سال ۲۰۱۶ ادامه داشته باشد. پویول یکی دیگر از بازیکنانی است که پرونده تمدید قرارداد او ، روی میز قرار گرفته است.
قرارداد کنونی پویول تا سال ۲۰۱۳ اعتبار دارد و سران بارسا بی صبرانه به دنبال آن هستند که کاپیتانشان را در رختکن تیمشان حفظ کنند و البته بعید به نظر می رسد که مشکل خاصی درمسیر توافق برای ماندن او در نوکمپ مجود داشته باشد.
یکی از بازیکنانی که طولانی ترین قرارداد کنونی را دارد ، جوردی آلباست. بازیکنی که کمتر از یک ماه پیش به بارسا پیوست و قرارداد جدیدی را به امضا رساند. قرارداد او تا سال ۲۰۱۷ اعتبار دارد.
مسی جواهر باشگاه هم تا سال ۲۰۱۶ با بارسا قرارداد دارد و البته هیچ وقت نمی توان بارسا را بدون مسی تصور کرد. اینیستا یکی از کلیدی ترین مهرها و سنگ بنای فلسفه کنونی بارسا تا سال ۲۰۱۵ با این تیم قرار داد دارد و قرارداد چابی ارناندس هم تا سال ۲۰۱۴ اعتبار خواهد داشت. هرچند که دراکثرقرارداد این بازیکان، بندی دیده می شود که تمدید یک ساله دیگر قرارداد آنها را تسهیل می کند.
ویا تا سال ۲۰۱۴ با بارسا خواهد ماند و آدریانو هم همین طور. در صورتی که ویا در ۵۰% بازیهای بارسا در فصل ۵-۲۰۱۴ حضور یابد، قرارداد او به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد.
خوسه مانوئل پینتو، کارلس پویول و مونیه سا تا سال ۲۰۱۳ با بارسا قرارداد دارند. قرارداد ویکتور والدس، آدریانو، مونتویا، ماسچرانو، بارترا، چابی ارناندس و ویا تا سال ۲۰۱۴ اعتبار دارد و دانی الوس، جرارد پیکه، تیاگو آلکانتارا، سرخیو بوسکتس، دوس سانتوس، فونتاس، اینیستا، آفلای و کوئنکا تا سال ۲۰۱۵ آبی اناری پوش خواهند بود.
الکسیس سانچس ،پدرو، مسی و سسک تا سال ۲۰۱۶ با تیم کاتالان خواهند بود و جوردی آلبا تنها بازیکنی است که تا سال ۲۰۱۷ با بارسا قرارداد دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391