برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیمه تمام ماندن دیدار دوستانه بنفیکا- فورتونا دوسلدورف

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۵۲ — گل

این دیدار که آخرین دیدار دوستانه دو تیم پیش از آغاز رقابتهای فصل جدید بود، تا دقیقه ۳۸ با تساوی بدون گل در جریان بود که برخورد کاپیتان بنفیکا به داور موجب قطع بازی شد

دیدار دوستانه تیم های بنفیکا و فورتونا دوسلدورف به دلیل مصدومیت داور دیدار نیمه تمام ماند.

این دیدار که آخرین دیدار دوستانه دو تیم پیش از آغاز رقابتهای فصل جدید بود، تا دقیقه ۳۸ با تساوی بدون گل در جریان بود که برخورد لوئیسائو، کاپیتان بنفیکا، به داور، کریستین فیشر، موجب قطع بازی شد.

در این دقیقه داور خطای خاویر گارسیا، بازیکن بنفیکا را روی الیور فینک، بازیکن حریف اعلام کرد.

بعد از این بود که لوئیسائو به نشانه اعتراض به سمت داور رفت و با یک حرکت او را نقش زمین کرد به طوری که داور برای چند دقیقه بی حرکت روی زمین دراز کشید.

پزشک فورتونا دوسلفدورف برای مداوای داور به زمین آمد و مربیان دو تیم نیز وارد زمین شدند و در نهایت بازی لغو شد.

لوئیسائو در پایان بازی با ابراز تعجب از وقوع این اتفاق خود را بی گناه دانست و گفت:" تعجب کرده بودم. من هیچ حرکت خشنی انجام ندادم. من تلاش کردم جلوی هم تیم هایم را بگیرم و آنجا بود که دیدم داور به زمین افتاد. من تلاش کردم با کمک داورها صحبت کنم و قصدم را به آنها توضیح بدهم.

از چیزی نگران نیستم و به کارم ادامه خواهم داد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391