برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر داخلی دورتموند: بلاتر باید استعفا دهد

یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۸ — گل

رئیس باشگاه بوروسیا دورتموند در صحبتهایی اعلام کرد که بلاتر نمی تواند در سمت کنونی اش باقی بماند و باید از سمتش کناره گیری کند

هانس یواخیم واتزکه، مدیرداخلی باشگاه دورتمند به جمع مخالفان سپ بلاتر پیوسته و خواهان استعفای او از سمت ریاست فیفا هستند

صحبتهای اخیر درمورد فساد در فیفا، آسیب های زیادی را به دنیای فوتبال رسانده. ژائو هاولانژ و دامادش ریکاردو ته سیه را، به دریافت رشوه در عرصه فوتبال بین لالمللی اذعان کردند.

بلاتر در پاسخ به این اتهامات اعلام کرد که او در تنبیه کردن و جریمه کردن این دو نفر، قدرتی ندارد و همین صحبتها باعث شد تا رینهارد رائوبال، رئیس لیگ فوتبال آلمان از بلاتر بخواهد تا از سمت خود استعفا دهد.

واتزکه هم اکنون با نظر رائوبال موافقت کرده و اعلام کرده که بلاتراگر با رفتنش در کمال سکوت موافق نیست، باید از این سمت برکنار شود.

واتزکه ۵۳ ساله در صحبتهایی به فکوس گفت:« من با رائوبال موافقم. رئیس لیگ فوتبال آلمان از بلاتر خواسته تا در زودترین زمان ممکن از سمت خود استعفا دهد.چه خودش داوطلبانه کنار برود و یا کمیته اجرایی عدم اعتمادش را به او اعلا کند، نباید فراموش کنیم که حضور بلاتر، چقدر برای فیفا گران تمام شده.»
او ادامه داد:« فکر می کنم که حتی سران فیفا هم فهمیده اند که نمیتوان بدین ترتیب ادامه داد؛ آسیب وارد شده به وجهه و چهره آنها خیلی وسیع است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391