برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاسورلا: برای انتخاب آرسنال از سسک مشورت گرفتم

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۶ — ورزش۳

سسک به من گفت آرسنال باشگاه بزرگی است و من از آمدن به اینجا بسیار راضی خواهم بود .

سانتیاگو  کاسورلای

سانتیاگو کاسورلا، خرید جدید آرسنال که طی یک قرارداد بلند مدت از مالاگا به آرسنال پیوست ،همراه با تیم به آلمان سفر کرده است.

به نقل از گل این ستاره اسپانیایی که چند روز پیش به رختکن توپچی‌ها منتقل شد، در مورد تصمیمش برای انتقال به آرسنال گفت:"من با روبرت پیرس صحبت کردم ؛ او در ویارئال با من هم بازی بود. او از روند پیوستن من به آرسنال با خبر بود و مرا تشویق کرد به آرسنال بپیوندم .او به من گفت که آرسنال باشگاه خیلی خوبی است و من از آمدن به لندن و حضور در این شهر و این انتقال لذت خواهم برد."

کاسورلا در ادامه به این نکته اشاره کرد که برای تصمیم گیری از سسک فابرگاس هم مشورت گرفته است: " من با سسک هم صحبت کردم.او به من گفت آرسنال باشگاه بزرگی است و من از آمدن به اینجا بسیار راضی خواهم بود،او گفت من به راحتی می توانم خودم را با اینجا وفق دهم.من هم همین احساس را دارم."

موفقیت هم میهنان کاسورلا در لیگ برتر بر روی او تاثیر گذار بوده و او معتقد است هیچ مشکلی در مورد تطبیق با زندگی در انگلستان نخواهد داشت.

ستاره سابق مالاگا ادامه داد:"واضح است بازیکنانی مانند سیلوا،تورس ،ماتا و رینا مدت زمان طولانی در اینجا بوده اند ، بنابراین من با آنها هم صحبت کرده ام.آنها به من گفتند که بازی کردن در لیگ برتر فوق العاده است.آنها همچنین در مورد چگونگی بازی‌ها در اینجا برای من صحبت کردند.آنها به درستی به من گفتند بازی کردن در اینجا با اسپانیا تفاوت دارد.شما بازیکنان اسپانیایی ای را در اینجا می بینید که به خوبی کار می کنند و این موجب الهام بخشیدن به شما می شود.آنها الگوهایی برای من خواهند بود و من امیدوارم مانند آنها بتوانم خودم را به خوبی با لیگ برتر وفق دهم."

این درحالی است که کاسورلا در رختکن آرسنال یک بازیکن اسپانیایی دیگر را نیز در کنارش خواهد دید؛ میکل آرتتا که سال گذشته به عنوان جانشین سسک به امیریتس پیوسته بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391