برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستیار آنتونیو کونته استعفا کرد

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۶ — ورزش۳

دستیار آنتونیو کونته پس از آنکه دادخواستی در مورد او نیز ارائه شد از سمت خود کناره گیری کرد.

به نقل از سایت فوتبال اروپا، کریستین استلینی که پیش از این بازیکن باری و کومو بوده است، در فصل ۱۱-۲۰۱۰ در سیه‌نا دستیار کونته بوده است.

قضایای مربوط به اسکومسه پولی که در حال بررسی است، مربوط به همان دوره زمانی است. آنتونیو کونته و آنجلو السیو، دیگر دستیار وی به دلیل اینکه نتوانسته‌اند مستنداتی در مورد بی‌گناهی خود در همان برهه زمانی ارائه کنند با جریمه‌هایی روبه‌رو شده‌اند.

شرایط استلینی در حال حاضر بسیار وخیم است زیرا پس از دادخواستی که علیه او ارائه شده، ممکن است با محرومیتی ۲ سال و نیمه روبه‌رو شود.

سایت رسمی یوونتوس متن استعفای استلینی را منتشر کرده که روی صحبت وی با آندره آنیلی، رییس باشگاه بوده است. "رخدادهای ماه گذشته مرا به شدت تحت تاثیر قرار داده است. در مدت زمان کوتاهی من از عضو کوچکی از کارکنان تکنیکی باشگاهی که قهرمانی در ایتالیا را بدست آورد تبدیل به شخصی شدم که همه کسانی که با آنها کار کرده‌ام را ناراحت و نا امید کردم. به دلیل قرار گرفتن در شرایطی که باید مرحله به مرحله طی شود، فکر کردم کار حرفه‌ای بدین ترتیب خواهد بود که از فشاری که به یوونتوس به خاطر من وارد می‌آید بکاهم. تصور می‌کنم باید تمام وقت و انرژی‌ام را روی اثبات بی‌گناهی در این مسئله بگذارم. بنابراین استعفای خود را از سمت تکنیکی باشگاه یوونتوس اعلام می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391