برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دخه آ: هیچ وقت به توانایی هایم شک نکردم

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۰ — گل

این دروازه بان ۲۱ ساله به دلیل اشتباهاتی که در اولین فصل حضورش در لیگ برتر مرتکب شد، با انتقادات زیادی روبرو شد اما در نهایت خود را به عنوان دروازه بان شماره یک یونایتدها تثبت کرد

داوید دخه آ و تیم منچستر یونایتد

داوید دخه آ، دروازه بان منچستریونایتد، که سال گذشته با انتقالی ۱۸.۹ میلیون پوندی از اتلتیکو مادرید به این تیم پیوست، فاش کرد که برای سازگار شدن با زندگی در الدترافورد دچار مشکل شده است.

این دروازه بان ۲۱ ساله به دلیل اشتباهاتی که در اولین فصل حضورش در لیگ برتر مرتکب شد، با انتقادات زیادی روبرو شد اما در نهایت خود را به عنوان دروازه بان شماره یک یونایتدها تثبت کرد.

او در گفتگو با نشریه گاردین گفت:" انگلیسی من بهتر شده است. من خیلی از صحبت‌ها را متوجه می شوم اما صحبت کردن برایم هنوز دشوار است. فوتبال انگلیس متفاوت است، به ویژه برای یک دروازه بان. فوتبال انگلیس تهاجمی تر و فیزیکی تر است. بسیار بسیار دشوارتر از فوتبال اسپانیا. توپ های هوایی بیشتر روی دروازه می آید و داوران هیچ برخوردی را خطا اعلام نمی کنند."
بعضی‌ها نمایش های ضعیف دخه آ را به فیزیک ضعیفش مربوط می دانستند و بعضی نیز معتقد بودند که او به توصیه باشگاه در مورد عمل جراحی چشمش برای بهتر شدن بینایی اش عمل کند. اما او مطمئن است که هیچ یک از این مسائل در عملکرد او تاثیر ویژه ای ندارد.

" من خوب غذا می خورم و زیاد با وزنه کار می کنم. در کل لازم نیست خیلی وزن اضافه کنم؛ فقط چهار یا پنج کیلو. من جوان هستم و با افزایش سن، این مسئله خود به خود حل می شود.

من مثل خیلی های دیگر نزدیک بین هستم و به همین دلیل از لنزهای تماسی استفاده می کنم. و با استفاده از آنها می توانم به خوبی ببینم. هیچ مشکلی ندارم؛ وقتی از لنز استفاده می کنم، همه چیز خوب است.

در اولین فصل تردیدهای یدر مورد توانایی های من وجود داشت اما من همیشه به توانایی هایم ایمان داشتم. در باشگاه های بزرگ همیشه فشار وجود دارد اما فرگوسن به من گفت که همان بازی هایم در اتلتیکو را انجام بدهم. اشتباه طبیعی است ؛ هر کسی ممکن است اشتباه کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391