برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استعفای دسته جمعی هیات رییسه جدید فدراسیون فوتبال مصر

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۶ — ایسنا

هیات رییسه جدید فدراسیون فوتبال مصر تنها پنج روز پس از انتصاب از سوی وزیر ورزش به دلیل دریافت نامه تهدید آمیز فیفا استعفا کردند.

هیات رییسه جدید فدراسیون فوتبال مصر به خاطر دریافت نامه تهدید آمیز از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به صورت دسته جمعی اعلام استعفا کردند.

در نامه‌ی فدراسیون بین‌المللی فوتبال آمده است که هیات رییسه جدید فدراسیون فوتبال مصر که اخیرا از سوی العامری فاروق وزیر ورزش مصر تعیین شده از سوی فیفا مشروعیت ندارد و در صورت باقی ماندن اعضا، فدراسیون فوتبال مصر با خطر تعلیق عضویت در فیفا مواجه خواهد شد.

العمری فاروق چند هفته‌ پیش انور صالح رییس کمیته‌ موقت فدراسیون فوتبال مصر را از کار برکنار کرد و عصام عبدالمنعم را به مدت ۶۰ روز به ریاست این کمیته‌ انتخاب کرد که این تصمیم وزیر ورزش مصر با مخالفت فیفا مواجه شد.

این تصمیم فیفا در حالی است که تنها پنج روز از تعیین اعضای شورای جدید فدراسیون فوتبال به ریاست عصام المنعم می‌گذرد.

عصام عبدالمنعم و دیگر اعضای این شورا اعلام کردند که در انتخابات هیات رییسه فدراسیون فوتبال مصر شرکت نخواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391