برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد فرگوسن از سیاست نقل و انتقالات سیتی و چلسی

یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۲۹ — گل

مربی با تجربه اسکاتلندی تاکید کرد چنین سیاست نقل و انتقالاتی توهین به باشگاه هایی مانند منچستریونایتد است که همیشه روی پرورش بازیکنان جوان تاکید داشته است.

سر الکس فرگوسن و تیم منچستر یونایتد

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، سیاست نقل و انتقالات باشگاه هایی مانند چلسی ومنچسترسیتی را مورد انتقاد قرار داد.

مربی باتجربه اسکاتلندی تاکید کرد چنین سیاست نقل و انتقالاتی توهین به باشگاه هایی مانند منچستریونایتد است که همیشه روی پرورش بازیکنان جوان تاکید داشته است.

منچستریونایتد در تابستان امسال برای خرید شینجی کاگاوا از دورتموند و نیک پاول از کرو الکساندرا در مجموع ۲۳ میلیون پوند هزینه کرد اما فرگوسن اعلام کرد این باشگاه نمی تواند بازیکنان بزرگ را به خدمت بگیرد زیرا از پس دستمزدهای این بازیکنان بازیکنان و دریافتی مدیر برنامه های شان برنمی آید.
او در گفتگو با دیلی میرر گفت:" آنچه برای ما مشکل ساز شده است، شرایط خرید بازیکنان بزرگ است. نه تنها برای خرید این بازیکنان و پرداخت دستمزدهای شان مشکل داریم بلکه در پرداخت پول مدیر برنامه های شان نیز ناتوان هستیم. شرایط خیلی مضحک شده است.

در مورد انتقال ادن آزارد، چلسی ۶ میلیون پوند به مدیر برنامه هایش پرداخت و شرایط در مورد انتقال سال گذشته سمیر نصری نیز همین طور بود."

سر الکس فرگوسن همچنین تاکید کرد اعتماد به بازیکنان جوان بخشی از تاریخ باشگاه منچستریونایتد است و این چیزی است که آنها را از سایر باشگاه های جدا می کند.

" فکر می کنم پاول که تنها ۱۸ سال دارد، به سورپرایز بزرگ این فصل تبدیل شود. این چیزی است که بین منچستریونایتد و بقیه باشگاه‌ها تفاوت ایجاد می کند.

این روش به سرنوشت ما تبدیل شده است. وقتی بازیکن جوانی ظهور می کند، از او بازی می گیریم و هیچ وقت از این مسئله ضربه نخوردیم. هیچ باشگاهی نمی تواند چنین کاری انجام دهد، سیتی نمی تواند چنین کار کند. آنها مطمئنا نمی توانند با بازیکنانی که از سیستم جوانان شان رشد کرده اند، بازی کنند.

آنها بازیکنانی می خرند که ۲۵، ۲۶ یا ۲۷ ساله هستند؛ بازیکنانی امتحان پس داده که از تجربه و پختگی بالایی برخوردارند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391