برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فوتبال اروپا در بخش مردان کم آورد

پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۰ — ورزش۳

فوتبال مردان در المپیک لندن در چهار گروه انجام شد که ۸ تیم آن به دور یک چهارم نهایی راه یافتند.

دور یک چهارم نهایی فوتبال مردان المپیک لندن در روز شنبه ۱۴ مرداد برگزار می شود.

در ساعت ۳۰:۱۵ تیم ژاپن با تیم مصر ، تیم مکزیک با تیم سنگال در ساعت ۱۸:۰۰ ، تیم برزیل با تیم هندوراس در ساعت ۳۰:۲۰ و تیم بریتانیا با تیم کره جنوبی ساعت ۰۰:۲۳ بازی خواهد داشت.

از نکات قابل توجه در فوتبال مردان المپیک ۲۰۱۲ حضور تنها نماینده اروپا در مرحله یک چهارم نهایی است و آسیا و آفریقا و آمریکای شمالی و حوزه دریای کارائیب با هر کدام دو نماینده و آمریکای جنوبی با یک نماینده از نکات قابل توجه مسابقات المپیک لندن ۲۰۱۲ است.

حذف اسپانیا مطرح ترین تیم اروپا از جمله عجایب فوتبال المپیک مردان است.

فوتبال بانوان المپیک لندن نیز به دور یک چهارم نهایی با حضور ۱۸ تیم ژاپن ، فرانسه ، برزیل ، سوئد، بریتانیا، کانادا، آمریکا و نیوزلند رسید.

فردا در روز جمعه ۱۳ مرداد ماه تیم بریتانیا با تیم کانادا، تیم آمریکا با تیم نیوزلند، تیم سوئد با تیم فرانسه و تیم برزیل ژاپن به رقابت می پردازند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391