برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گاگو:می خواهم دروالنسیای تاریخی، جامهای زیادی کسب کنم

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۶ — گل

البته والنسیا تنها مشتری گاگو نبود و پاری سن ژرمن با ارائه پیشنهاد به مراتب جنجالی تری به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره آرژآنتینی بود ولی گاگو والنسیا را انتخاب کرد

فرناندو گاگو، ستاره آرژانتینی رئال مادرید، پس از آنکه فصل گذشته را به صورت قرضی در رم سپری کرد، اکنون با قراردادی رسمی، بازیکن جدید والنسیاست.
مراسم معارفه این ستاره آرژانتینی در باشگاه مستایا در حضور حدود ۳۰۰۰ هوادار برگزار شد.مدتها بود که ورزشگاه مستایا شاهد برگزاری چنین استقبال با شکوهی نبود ولی خود گاگو پیش از این چندین بار با چنین استقبالی مواجه شده بود.
ورزشگاه مستایا برای استقبال از ستاره شماره ۵ آلبی سلسته جو عجیبی داشت. او که در سال ۲۰۰۷ با کاپلو و در سال ۲۰۰۸ با شوستر در رئال توپ می زد، اکنون با پشت سرگذاشتن روزهای تلخی که درماه های پایانی حضورش در رئال داشت، به فکر شروع روزهای خوب است. البته والنسیا تنها مشتری گاگو نبود و پاری سن ژرمن با ارائه پیشنهاد به مراتب جنجالی تری به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره آرژآنتینی بود ولی گاگو والنسیا را انتخاب کرد تا درازای دستمزد سالانه ۲میلیون یورو برای این تیم اسپانیایی توپ بزند. خود او در توضیح درمورد این انتخابش گفت:«مسئله اقتصادی برایم در اولویت اول نیست. من این فرصت را داشتم که رک و شفاف با مربی تیم به صحبت بپردازم و این برایم خیلی مهم بود.»
تا پیش از این بازیکنان آرژانتینی زیادی نام خود را در تاریخ باشگاه والنسیا ثبت کرده اند و اکنون نوبت گاگو است تا به تاریخ باشگاه اسپانیایی بپیوندد. او از سران والنسیا خواست تا پیراهن شماره ۵ این تیم را به او بدهند . خواسته های گاگو در والنسیا روشن و مشخص است:« می خواهم در تیمی تاریخی مثل والنسیا جامهای فراوانی کسب کنم. "
گاگو تنها ۲۶ سال سن دارد ولی نیمی از زندگی اش را صرف ورزش فوتبال کرده و با حضور او والنسیا دقیقا همان ببازیکنی که به دنبالش بود را دراختیار خواهد داشت.
جمعه شب و بعد از برگزاری اولین دیدار دوستانه این فصل والنسیا، پیگرینو، مربی این تیم به تمجید ازگاگو پرداخت: « امیدواریم که او به بهترین نحو ممکن در تیم بدرخشد. او یک دانه گندم دیگر است که می تواند کارهای زیادی چه به صورت فردی و چه به صورت تیمی انجام دهد.»
این درحالی است که والنسیا این فصل با شرایطی کاملا متفاوت به میدان خواهد رفت. این تیم بعد از از دست دادن ستاره هایی مثل داوید ویا، داوید سیلوا و خوان ماتا ، در رقابتهای این فصل ، دیگر ، اونای امری، مربی باتجربه و جوانش را دراختیار ندارد و مشخص نیست که پیگرینو برروی نیمکت خفاشها چه عملکردی خواهدداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391