برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالیانی :حتی ۱۲ میلیون هم برای کاکا نمی دهیم

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۸ — گل

معلوم نیست وقتی سه سال پیش ، ۶۵ میلیون یورو دریافت می کردند با مغزشان این پول را گرفتند یا با قلبشان که حالا حاضر نیستند حتی یک پنجم آن را پس بدهند !

آدریانو گالیانی نظرش را در مورد پیوستن کاکا به میلان اعلام کرد . وی گفت :" نمی توانیم برای کاکا حتی ۱۲ میلیون یورو هم بپردازیم . مسائل اقتصادی ما چنین اجازه ای را نمی دهند . "
به گزارش گل در حالیکه میلانی‌ها به شدت نگران فصل آتی هستند ، این ایتالیایی کهنه کار همچنان مشغول چانه زنی است . او می گوید :" ما دوست داریم این بازیکن را داشته باشیم اما نمی توانیم دست به کار دیوانه واری بزنم . کاکا اسطوره میلان است اما باید با مغزمان عمل کنیم و نه قلبمان . "
در عین حال ماسیمیلیانو آلگری ، مربی میلان در مورد انتقال احتمالی کاکا به میلان پیش از بازی با رئال مادرید صحبت کرد . وی گفت :" این تصمیم هیئت مدیره است . باید دید که در آینده چه می شود . تا ۳۱ آگوست هر اتفاقی محتمل است و هر چیزی می تواند رخ دهد . "
اما مورینیو. او بعد از درخشش کاکا در مسابقه شب گذشته پیغام مستقیمی را به گالیانی فرستاد و گفت :" اگر کاکا بخواهد بماند خوشحال می شوم و اگر بخواهد بروم هم خوشحال می شوم . در زمین های فوتبال ، بازیکنان هر جا که بخواهند بازی می کنند . او بازیکن بسیار خوبی است . آماده است تا در بهترین سطحش باشد . اگر تصمیم بگیرد که بماند عالی است . اگر بماند هم عالی است اما ما بیرونش نمی کنیم . اگر او را می خواهند ، پولش را باید بپردازند . "

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391