برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلمان- آرژانتین: مصاف غولها در فرانکفورت

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۱ — گل

تیم ملی آلمان در این دیدار دوستانه تعدادی از مهره های کلیدی اش را در اختیار نخواهد داشت. ماریو گومز اخیرا قوزک پایش را مورد جراحی قرار داده و درحال بازیابی است و شواین اشتایگر هم برای رهایی از مصدومیت تلاش می کند

تیم تیم ملی آرژانتین

تیم ملی آلمان در این دیدار دوستانه تعدادی از مهره های کلیدی اش را در اختیار نخواهد داشت. ماریو گومز اخیرا قوزک پایش را مورد جراحی قرار داده و درحال بازیابی است و شواین اشتایگر هم برای رهایی از مصدومیت تلاش می کند. فیلیپ لام منتظر تولد دومین فرزندش است و پر مرتساکر و لوکاس پودولسکی در انتظار انجام اولین بازی تیمشان در لیگ برتر هستند. مانوئل نویر هم یکی دیگر از غایبان کاروان ژرمن هاست.
مارک آندره تر استگن به جای دروازه بان بایرن به تیم دعوت شده.و البته انتظار می‌رود رون روبرت زیلر درون دروازه آلمان قرار گیرد.غیبت مرتساکر باعث شده تا متس هوملز و هولگر بدشتوبر در کنار هم در خط دفاع قرار گیرند و بواتنگ در دفاع راست خواهد بودو مارسل شملزر دفاع چپ را پوشش خواهد داد.

تونی کروس جای شواین اشتایگر را پر خواهد کرد و آندره شورله به جای پودولسکی در بال چپ قرار می گیرد. میروسلاو کلوزه در نوک خط حمله به میدان خواهد رفت.
از سوی دیگر آرژانتین با همان سیستم ۲-۴-۴ یی که در ماه های اخیر بازی می کرد، روانه میدان می شود. فابریسیو کولوچینی به اردووی تیم بازگشته ولی بعید است که جای اسکیل گارای یا فدریکو فرناندس را در ترکیب اصلی بگیرد.

کلمنته رودریگس در دفاع چپ قرار خواهد گرفت و مارکوس روخو خرید تابستانی اسپورتینگ لیسبون در کنار خاویر ماسچرانو و فرناندو گاگو به میدان می رود

در خط حمله تیم هم لیونل مسی یا درکنار سرخیو آگوئرو و یا گونسالو ایگواین خدمت خواهد کرد.

این دو تیم در مرحله یک چهارم پایانی دو جام جهانی اخیر با هم روبرو شده بودند و در هر دو بازی آلمان به پیروزی رسیده بود. ینس لمان قهرمان آلمان در جام جهانی۲۰۰۶ بود که آلمان در ضرات پنالتی به پیروزی رسید و شواین اشتایگر ستاره آلمان در جام جهانی ۲۰۱۰ که توانست با نتیجه ۰-۴ آرژانتین را در هم بکوبد.

میروسلاو کلوزه (تصویر سمت راست) در بازی تیمش در مرحله یک چهارم پایانی یورو۲۰۱۲، توانست شصت و چهارمین گل ملی اش را وارددروازه یونان کند و به ۴ گل دیگر نیاز دارد تا رکورد ملی گرد مولر را پشت سر بگذارد.

به جز کلوزه، مهاجم سابق بایرن مونیخ، هیچ یک از بازیکنان فراخوانده شده برای این بازی دوستانه بیش از ۲۵ سال سن ندارند.

آلمان غربی در فینال جام جهانی ۱۹۹۰ در ایتالیا موفق شد تا به لطف پنالتی دیرهنگام آندرآس برمه، با نتیجه ۰-۱ آلبی سلسته را شکست دهد.

البته انتقام آن برد در شهر رم خیلی زود گرفته شد. آرژانتین ۴ سال بعد توانست تا با گل دقیقه ۸۴ خورخه بوروچاگا، با نتیجه ۲-۳ آلمان را شکست دهد.

خوسه سوسا، بازیکن متالیست خارکیف سه سال را در بوندس لیگا و بایرن مونیخ سپری کرده و اولین بازی ملی اش را در سال ۲۰۰۷ برگزار کرد.

لیونل مسی در دو دیدار دوستانه اخیر تیم ملی کشورش مقابل برزیل (درماه ژوئن) و سوئیس (درماه فوریه) هت تریک کرده و در دو دیدار اخیر تیمش در مرحله مقدماتی جام جهانی هم به گل رسیده.

آنخل دی ماریا و گونسالو ایگواین در بازی امشب مقابل هم تیمی هایشان در رئال مادرید یعنی سامی خدیرا و مسعوت اوزیل به میدان خواهند رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391