برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاجسون:رسانه‌ها همواره در تعقیب من هستند

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹ — ورزش۳

روی هاجسون، مربی انگلیس گفته هنوز دارد یاد می‌گیرد که چگونه فشار مربی‌گری تیم ملی را تحمل کند و البته از این فشار ناراضی است.

روی هاجسون

هاجسون پس از حذف انگلیس از یورو مورد انتقاد سخت رسانه‌ها قرار گرفت.

او گفت: «لذتی از این حرف‌های رسانه‌ها نمی‌برم. من دوست دارم مربی تیم ملی باشم و چیزهایی که در کنارش اتفاق می‌افتد را می‌پذیرم. بی‌تردید به دنبال حضور مقابل دوربین‌ها نیستم اما می‌دانم که آنها در تعقیب من هستند و باید یاد بگیرم با آن کنار بیایم. مطمئن‌ام بارها پیش خواهد آمد دوربین‌ها تصویر من را در شرایطی بگیرند که کاری می‌کنم که نباید انجام دهم!»

هاجسون همچنین درباره بحث بین باشگاه‌ها و تیم ملی گفت: «هرگز نمی‌توان انکار کرد که ما به عنوان تیم ملی دستمزدی به بازیکنان نمی‌دهیم. آنها به افتخار کشورشان بازی می‌کنند اما زندگی‌شان از باشگاه‌هایشان تامین می‌شود. این تاکنون مشکلی نبوده و باشگاه‌ها همکاری بسیار خوبی داشته‌اند. اما در سوییس و فنلاند حضور داشته‌ام و دیده‌ام باشگاه‌ها پیش از دیدارهای مهم ترجیح می‌دهند بازیکنانشان را به تیم ملی ندهند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391