برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاجسون: در این بازی درمقایسه با یورو، با خونسردی بیشتری بازی می کردیم

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۸ — گل

سه شیرها خیلی سریع انتقامشان را از ایتالیا گرفتند .

روی هاجسون

روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس بعد از برد ۱-۲ تیمش مقابل ایتالیا در دیداری دوستانه به تمجید از شاگردانش پرداخت . گلهای فیل جگیه لکا و ژرامین دفو برای شکست دادن اتزوری کافی بود

این درحالی بود که انگلیس در رقابتهای یورو۲۰۱۲ به دست ایتالیا از گردونه رقابتها خارج شده بود و حالا توانست انتقام آن شکست تلخ را بگیرد.

درپایان این دیدار روی هاجسون سرمربی سه شیرها به آی.تی.وی گفت:« بحث سیستم بازی مطرح نیست و بحث بازیکنان مطرح است. فکر می کنم که با سه بازیکن در خط میانی توانستیم به خوبی پاسکاری کرده و کنترل توپ را در دست بگیریم.بازیکنان تیم ما خیلی به شدت تلاش کردند و البته تلاش آنها در بازی ۴شنبه شب تفاوتی با تلاش آنها در یورو نداشت. شاید تفاوت عمده در اینجا بود که در بازی دوستانه ۴شنبه،با آرامش و خونسردی بیشتری بازی کردیم و خوش شانس بودیم که اندکی بهتر پاسکاری می کردیم.»

هاجسون در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تیمش در مقایسه با رقابتهای یورو تغییر زیادی داشته؛ و حالا می خواهد بازیکنان جدیدی را در عرصه بین المللی تست کند.

هاجسون دراین باره گفت:« من برای دیدن بازی بازیکنان جدید، به آنها فرصت می دهم. شاید اگر همان بازیکنانی که در یورو استفاده کرده بودم را در این بازی استفاده می کردم،نتیجه به نحو دیگری رقم می خورد. این فوق العاده است که به بازیکنان باکیفیت و بازیکنان تیم اصلی استراحت داد و بازیکنان جوان و جدید را که پیش از فرصت بازی کردن نیافته بودند را به کار گرفت. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391