برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال تجدید نظر در احکام پرونده اسکومسه پولی

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۴ — گل

با ارائه شواهد جدید در مورد این رسوایی، ممکن است تغییراتی در احکام بازیکنان و مربیان یوونتوس اعمال شود

تیم یونتوس

به نظر می‌رسد پرونده اسکومسه پولی برای یووه وارد فاز جدیدی می‌شود ، فاز جدیدی که به دستور پالاتزی آغاز شده و او درخواست تجدید نظر درباره برخی احکام را داشته است .

باز پرس فدرال فدراسیون فوتبال ایتالیا که در اولین مرحله صدور احکام برای لئوناردو بونوچی ۲۴ ماه محکومیت و برای سیمونه په په ۱۲ ماه محرومیت صادر کرده بود در دومین مرحله از درخواست کیفرخواست‌ها به دلیل وجود تناقض میان صحبت های ماسیه لو این دو بازیکن یووه را تبرئه کرده بود .

به گزارش سایت هواداران یوونتوس در ایران، خبر می‌رسد که دیشب دادستان پالاتزی درخواست کرده که احکام سیمونه په په و لئوناردو بونوچی تغییر و در این باره تجدید نظر شود . به نظر میرسد ماسیه لو شواهد جدیدی از این پرونده را تقدیم دادستان پالاتزی کرده و همین می‌تواند این پرونده را برای یوونتوسی‌ها از سر بگیرد .

از سویی طی آخرین درخواست کونته سرمربی یوونتوس به ۱۰ ماه محرومیت محکوم شده بود اما شواهد جدید پرونده بازی آلبیونلفه و سیه نا می‌تواند به کاهش محرومیت کونته منجر گردد .

فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده است دادگاه رسمی و مدنی اسکومسه پولی روزهای ۲۰ و ۲۱ آگوست ( دوشنبه و سه شنبه ۳۰ و ۳۱ مرداد ) برگزار خواهد شد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391